Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Narození

    Položka č.: 264934

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 20:26

    tuš, akvarel, papír, 1975, 21,2 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, PD p. f. 1976, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČU…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 264935

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 20:28

    tuš, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, sign. Du A. Moravec, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v dolní části pasparty i pásky místy drobné tmavé tečky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 264936

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 20:30

    tuš, akvarel, papír, 1974, 16,2 x 23,3 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1975, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, nahoře uprostřed ušpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Capri a Nacapri

    Položka č.: 267096

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:08

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1967, 19,7 x 27,2 cm, sign. PD A. Moravec 67, pasparta, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a …

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Z Capri

    Položka č.: 267097

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:10

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočes…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Středomořská krajina

    Položka č.: 267098

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:12

    akvarel, fix, papír, 20,3 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (Balt)

    Položka č.: 267099

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:14

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 267758

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 17:04

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Alois Moravec

    Strž

    Položka č.: 267766

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 17:12

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Alois Moravec

    Údolí potoka

    Položka č.: 267767

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 17:13