• Josef Liesler

    Socha na Karlově mostě

    Položka č.: 261422

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:54

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný papír, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Josef Liesler

    10 studií hlav z cesty na Slovensko a na Strážnické slavnosti

    Položka č.: 261826

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 12:58

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Josef Liesler

    Myšlenky

    Položka č.: 249472

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 22:28

    litografie, 1993, 8,8 x 11 cm, sign. LN Liesler 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Dívka s míčem

    Položka č.: 249630

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 22:50

    litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 22:52

    litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Liesler

    Dáma s mořským koníkem

    Položka č.: 250943

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:30

    litografie, 1986, 10 x 13,5 cm, značeno LD Liesler 86, v pravém dolním rohu papíru stopy po tužce, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Dívka a slunce

    Položka č.: 250944

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:32

    litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Rty (PF 1974)

    Položka č.: 250947

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:34

    dřevoryt, 1973, 9 x 12,5 a dva krát 5,6 x 4,2 cm, sign. DU Liesler 73, Novoročené přání PF 1974; papír přeložen na 2 místech. Po bocích dve menší grafiky, uprostřed jedna větší, na levém okraji papíru u větší grafiky, menší šmouha od tiskařské barvy; na okrajích papíru s menšími grafikami papír leh…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Profily

    Položka č.: 250949

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:36

    dřevoryt, 1992, 8,7 x 13 cm, sign. PD Liesler 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Liesler

    Položka č.: 257343

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 19:52

    tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)