• Josef Liesler

    Ty má mondscheinsonato

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:52

    bibliofilie, 30 x 21,5 cm, 2x sign. serigrafie J. Liesler, vyd. Autor, Praha, 1982, ruční papír, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Josef Liesler

    10 studií hlav z cesty na Slovensko a na Strážnické slavnosti

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Josef Liesler

    Také jedno Faunovo odpoledne

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    bibliofilie, 6x bar. kombin. technika J. Liesler (z toho 3 celostránkové signované), vyd. Lyra pragensis, Praha, 1987, 161/200, ruční papír z Velkých Losin, tisk P. Dřímal, listy svázané nití v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Josef Liesler

    Alena Vrbová: Fontana di Trevi

    Položka č.: 36

    bibliofilie, 2x sign. lept J. Liesler, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1994, ex. 30/150, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 244792

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:37

    lept, 1996, 11,8 x 9 cm, sign. PD Liesler 96, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Liesler

    Postava na lodi

    Položka č.: 244793

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:38

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:06

    lept, 24 x 31 cm, sign. PD Liesler, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)