Bohumil Knyttl

(1903-1977)

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2022 14:32

    olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)