Dům v Číně

    Položka č.: 234076

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:06

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Jana Reinerová

    Jánský vršek (z filmu Adéla ještě nevečeřela)

    Položka č.: 138668

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:07

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PU Jana Reinerová, č. 33/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • A. Václav Mašek

    Dívka v kroji

    Položka č.: 234089

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:08

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 16,5 x 9,5 cm, PD sign. A. V. Mašek, studijní práce A. V. Maška, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Central park, New York

    Položka č.: 138669

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/66, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michal Singer

    Hromoduch

    Položka č.: 138675

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:09

    serigrafie, 2006, 35 x 99 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 45/70, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 234806

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:10

    dřevoryt, 1976, 15 x 10,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Michal Singer

    Zkáza astronautky

    Položka č.: 138676

    serigrafie, 2006, 35 x 98,5 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 12/70, studium na FF UK v Praze

  • Michal Singer

    Zkáza astronautky

    Položka č.: 138991

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:11

    serigrafie, 2006, 35 x 98,5 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 11/70, studium na FF UK v Praze

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stromy (Ex libris Dr. Ebba Jahnová

    Položka č.: 234829

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:12

    dřevoryt, 12 x 9,7 cm, LU značeno ve štočku AM, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Votruba

    Art today

    Položka č.: 165655

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    sítotisk, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Miloš Sláma

    Kvetoucí kaštany

    Položka č.: 175243

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:13

    linoryt, 2004, 25 x 25,5 cm, sign. PD M. Sláma 04, č. 7/12, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 234859

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:14

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Pavel Novák

    Svět živočišný a rostlinný

    Položka č.: 178687

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    lept, 1979, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD Pavel Novák 79, č. 1/30, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ondřej Laštuvka

    (1969)

    Známka z Norska

    Položka č.: 178692

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:15

    lept, 1997, 14,5 x 17,3 cm, sign. PD O. Laštuvka, č. 5/8

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234876

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Bryan Koubová

    Plážová barbie

    Položka č.: 178693

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    olej, papír, 41,5 x 29,5 cm

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 180323

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:17

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 48/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    Položka č.: 234879

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:18

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Miloš Sláma

    Slunečnice II

    Položka č.: 182303

    linoryt, 2005, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD M. Sláma 05, č. 12/24, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

  • Miloš Sláma

    V trávě

    Položka č.: 182304

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:19

    linoryt, 2006, 10,5 x 10,5 cm, sign. PD M. Sláma 06, č. 10/20, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 234881

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Bergerová

    Sv. D. B.

    Položka č.: 182342

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    lept, 1993, 15,5 x 12 cm, sign. PD Jana Bergerová 93, autorský tisk

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jana Bergerová

    Sv. Zdislava

    Položka č.: 182343

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:21

    lept, 1995, 14 x 12 cm, sign. PD Jana Bergerová 95, autorský tisk

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:22

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Cirkus

    Položka č.: 182357

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    kombinovaná technika, papír, 2005, 16,5 x 12 cm, sign. PD K. Šafář, autorský tisk, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada III

    Položka č.: 182515

    Vyvolávací cena: 590 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:23

    lept, 1981, 30 x 49 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 10/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:24

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Les

    Položka č.: 183731

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    tempera, karton, 34 x 44,5 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Šafránek

    Skloubení

    Položka č.: 183782

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:25

    dřevořez, 1993, 42,5 x 30,3 cm, sign. PD Šafránek 1993, č. 2/15, mírně pomuchlaný papír, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Petrbauer

    Práznou ulicí

    Položka č.: 234912

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:26

    lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)