• Ivan Novosad

    Stopa v mléčné dráze

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 12:42

    linořez, 2014, 15,5 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 16/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Šaty

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 12:43

    linořez, 2009, 22,5 x 14 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Šíje

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 12:44

    linořez, 2010, 16 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 21/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Trny

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 12:46

    linořez, 2010, 22 x 14 cm, sign. PD I. Novosad, č. 25/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Turban

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 12:47

    linořez, 2010, 10,5 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 17/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    V koupelně

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 12:48

    linořez, 2012, 22,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Vlajkonoš

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 12:49

    linořez, 2013, 12,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 24/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Zebra

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 12:51

    akryl, deska, 2006, 48 x 35 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 12:00

    olej, plátno, sololit, 2006, 39 x 39,5 cm, sign. PD Mühlbauer 06, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Okraj lesa

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 8.150 CZK (326 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 12:01

    olej, plátno, sololit, 2006, 40 x 35 cm, sign. PD Mühlbauer, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.150 CZK (326 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 1

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 12:02

    pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, přeloženo uprostřed, lehce pomačkané okraje, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 3

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 12:03

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, přeloženo dvakrát, pravý dolní okraj lehce pomačkaný, žák prof. J. Smetany

  • Pavel Mühlbauer

    Letní světlo II

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 12:04

    akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 4

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 12:05

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, levý okraj na dvou místech natržený a zohýbaný, žák prof. J. Smetany

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 5 - Cesta na Radkov

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 12:06

    pigment, pastel, papír, 2008, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 08, žák prof. J. Smetany

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 2

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 12:07

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sing. PD Mühlbauer 07, dolní okraj místy lehce ohnutý, žák prof. J. Smetany

  • Vladimír Remeš

    Jablko poznání

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 999 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:00

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1990, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Historicky první obálka časopisu Reflex vyšla 3. dubna 1990. Už tehdy propukl každotýdenní spor, co na titulku dát. Jedni chtěli něco časového a politického. Druzí argumentovali tím, že časopis musí být odlišný od hlavního pro…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • Jaroslav Kučera

    Velká mystifikace

    Položka č.: 182

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:01

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1991, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Začátkem roku 1991 se na obálce objevil člen divadla Sklep David Vávra převlečený za Alexandra Dubčeka. Snímek připomínal situaci z Muzea Madame Tussauds, kde se vosková figurína slovenského politika vyklání z okna vlaku. Šlo s…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • David Kraus

    Můj první cover

    Položka č.: 183

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:02

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1992, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Co se týče obálek Reflexu, jeho dějiny se lámou na dvě kardinální dějové linie. Na „krausovskou“ a „ignácovskou“. David Kraus přišel v roce 1992 do časopisu z deníku Metropolitan, novin velkého formátu, kde všichni dělali všech…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • Jan Šibík

    Pouliční boje v Moskvě

    Položka č.: 184

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:03

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1993, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Boris Jelcin, tehdejší ruský prezident, 21. září 1993 rozpustil obě komory parlamentu, jakkoli k tomu neměl žádné legitimní ústavou dané oprávnění. Poslanci reagovali jeho odvoláním z funkce a budovu parlamentu obsadili. Na bud…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • David Kraus

    Herec, který se hlídal

    Položka č.: 185

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:04

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1994, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Pokud se Reflexu podařilo někoho zachytit na prahu jeho obrovské popularity, byl to Miroslav Donutil. V roce 1994 měl za sebou role jako Dědictví nebo Černí baroni, ale do premiérové role, která mu změnila život, scházelo ještě…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • David Kraus

    Smrtící ironie V. K.

    Položka č.: 186

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:05

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1995, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Rozhovory s tehdejším premiérem a pozdějším prezidentem měly vždy typický průběh. V. K. totiž každého bral jako protivníka, s nímž musí soupeřit. Používal při tom smrtící klausovský dvojboj. Ironii, po níž každý jeho podřízený …

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • David Kraus

    Chlapec s tučňákem

    Položka č.: 187

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:06

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1996, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, „Tehdy byl Jarda ještě mladý kluk a dost se hlídal. Jeho nahotu jsme vyřešili nafukovacím pittsburským tučňákem,“ vzpomíná na focení s hokejovou superstar David Kraus a dodává, že „základem úspěchu při práci s Jaromírem je být …

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • David Kraus

    Režisér, který měl rád lidi

    Položka č.: 188

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:07

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1997, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Dokázal s velkým zájmem naslouchat instalatérovi, vtipkovat se zahradníkem a stejně tak se pozdravit s Eltonem Johnem. Ty, kteří uměli svou práci dobře, přijímal bez rozdílu. Bylo jedno, zda šlo o někoho, kdo uklízí domácnost n…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • Vladimír Jiránek

    Fenomén Vladimír Jiránek

    Položka č.: 189

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:08

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1998, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Kreslíř a otec legendárních králíků z klobouku Boba a Bobka to politicky nikdy neměl lehké. Za normalizace se musel od svých „kreslených komentářů“, jak jim říkal, uchýlit do světa animovaných filmů a k tématu ochrany životního…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • David Kraus

    Bolek

    Položka č.: 190

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:09

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 1999, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, „Mám rád Reflex. Čtu ho od začátku. Má názory ostré jak mečisko, ale ne zrezivělé.“ Tak Boleslav Polívka zhodnotil Reflex uprostřed karantény v roce 2020, při svém zatím posledním z desítek rozhovorů, jež časopisu poskytl. Herm…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • Milan Knížák

    Knížákův Masaryk

    Položka č.: 191

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:10

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2000, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Zkraje roku 2000 šéfredaktor Petr Bílek usoudil, že nejlepším způsobem, jak upozornit na rozsáhlý materiál věnovaný stému padesátému výročí narození T. G.. Masaryka, bude jeho portrét od Milana Knížáka. Ten byl na kariérním vrc…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • Pablo Picasso

    Makrela

    Položka č.: 192

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:11

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2001, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Když redaktor Petr Volf v únoru 2001 zjistil, že v Paříži bude výstava „Picasso erotický“, okamžitě se vydal za šéfredaktorem Petrem Bílkem s tím, „jak je důležité o něčem tak významném referovat“. Tušil, že Picasso, jako celož…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • Jan Šibík

    Vary & Tros Sketos

    Položka č.: 193

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:12

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2002, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Ten rok byl na MFF Karlovy Vary v mnoha ohledech výjimečný. 1) Ryze lokální tanečněpěvecké trio Tros Sketos díky znělce Davida Ondříčka „světově“ proslulo. Výtvarníci František Skála, Jaroslav Róna a grafik Aleš Najbrt se stal…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • David Kraus

    Tři sestry

    Položka č.: 194

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:13

    tisk na papíru City Light Paper 150 g, 2003, 42 x 59,4 (A2) cm, č. 6/12, Krásné a oduševnělé sestry Geislerovy se na stránkách Reflexu v posledním čtvrtstoletí střídají jak apoštolové. Snímek vystihující na jednom snímku Davida Krause rozdílné osobnosti je jedním z nejlepších trojportrétů vůbec. Pok…

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)