• Michael Rittstein

    Polibek

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Knap

    Koupající se Ježíšek

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    pastel, papír, kolem r. 1990, 48 x 62 cm, sign. PD Jan Knap, Knapův návrat k figuraci koncem 70. let (po abstraktním intermezzu) byl na jedné straně zjevně ovlivněn náboženskou malbou minulých století – zejména gotickou a raně renesanční – a na straně druhé nelze už v Knapových raných malbách přehlé…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Vladimír Kopecký

    Zářivá bolest

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 66.000 CZK (2.640 €)

    olej. překližka, 1998, 136,5 x 40,5 cm, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 66.000 CZK (2.640 €)

  • Libor Jaroš

    Cologvinten

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • MICL

    (1969)

    Babí léto

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    olej, plátno, 2019, 45 x 60 cm, sign. PD MICL 19, cela typická malba jednoho z našich nejvýraznějších současných autorů, který při studiu na AVU v Praze prošel třemi ateliéry – malířským u J. Načeradského, sochařským K. Nepraše a konceptuálních tendencí J. Davida. Nabízená malba obsahuje všechny zák…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Marie Kůsová

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    akryl a křída na plátně, 2020, 100 x 80 cm, dílo vzniklo v Ateliéru radostné tvorby, je iniciativou spolku ALTÁN ART. Ateliér je určen pro umělce, jejichž chápaní světa a komunikace s okolím jsou jiné, nestandardní, a kteří jsou majoritní společností označováni jako hendikepovaní, postižení nebo duš…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ladislav Svoboda

    (1986)

    Obří kočky ve městě

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    akrylové fixy na plátně, 2020, 100 x 100 cm, dílo vzniklo v Ateliéru radostné tvorby, je iniciativou spolku ALTÁN ART. Ateliér je určen pro umělce, jejichž chápaní světa a komunikace s okolím jsou jiné, nestandardní, a kteří jsou majoritní společností označováni jako hendikepovaní, postižení nebo du…

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Čtenáři

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    olej, sololit, 1995, 72,5 x 58,5 cm, sign. LD O. Coufal 95, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Průhled na Pražský hrad

    Položka č.: 123

    lept, 19,5 x 16,7 cm, sign. PD J. Stretti -Zamponi, rám, v pravém rohu naprasklé sklo, na paspartě zažloutlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Knihovna a Notre Dame de Paris

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    kolorovaný lept, 30,5 x 36 cm, značeno. PD T.F. Šimon, rám, LD značeno č. 112, při okrajích mimo tisk restaurován papír bělobou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Stanislav Tůma

    (1950-2005)

    Odraz na zdi

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    bromostříbrná fotografie, 1991, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Stanislav Tůma1991, rám, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ivan Pinkava

    (1961)

    Lusky

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    digitální tisk na ručním papíře, 19,8 x 20,5 cm, sign. DU IPinkava, rám, č. 103/1000, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Šmoka na FAMU v Praze, člen skupiny Aktiv volné fotografie při Pražském domě fotografie a fotoskupiny NOX

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Tam za ohradou

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    bromostříbrná fotografie, 1961, 40 x 30,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Drahomír Josef Růžička

    (1870-1960)

    Sestry

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    fotografie, 1936, 35 x 27,6 cm, sign. na zadní straně D. Ruzicka, na zadní straně popsáno: The Sisters Anna Marie and her sister Josephin in her living room in 1936 in Berlin, Antikvariát Dlážděná, člen Klubu fotografů amatérů Praha a ČKFA

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Dostál

    Letná, listopad 1989

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    bromostříbrná fotografie, 1989, 28,8 x 38,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena v plavkách

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na koupališti

    Položka č.: 210

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na procházce

    Položka č.: 209

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena na ulici

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 12,3 x 7 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Tanečnice

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    litografie, 50 x 30 cm, jedna z figurek, které F. Drtikol používal ve svých uměleckých fotografických kompozicích, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ráj

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    dřevoryt, 24,8 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Zjevení

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ctibor Šťastný

    Položka č.: 239

    dřevoryt, 1946, 34,6 x 27,3 cm, sign. PD J.Váchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    dřevořez, 19 x 14,5 cm, sign. PD Josef Váchal, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Ing. Leixner

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    dřevoryt, 18,1 x 12,5 cm, sign. PD J.Váchal, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 236

    dřevoryt, 14,5 x 8,2 cm, sign. PD J.Váchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 235

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 234

    dřevoryt, 14,4 x 8,1 cm, sign. PD J.Váchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 233

    dřevoryt, 14,6 x 8,3 cm, sign. PD J.Váchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 3

    Položka č.: 232