• Bohunka Waageová

    (1948)

    Žena

    Položka č.: 224568

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:37

    olej, plátno, překližka, 2001, 22 x 16 cm, sign. PD B. Waageová 01, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Záře

    Položka č.: 224569

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:38

    olej, plátno, 1999, 30 x 25 cm, sign. PD B. Waageová 1999, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:39

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Kytara

    Položka č.: 225767

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:40

    pero, akvarel, papír, 1976, 33,5 x 26 cm, sign. DU Václav Bláha 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Košvanec

    Vesnice

    Položka č.: 226027

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:41

    akvarel, papír, 1964, 25,3 x 56,5 cm, sign. LD Košvanec 64, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Trunečka Prostějovský

    (1907-?)

    Hrad Sukoslav u Kostomlat

    Položka č.: 227946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:42

    tempera, papír, 1953, 24,5 x 33 cm, sign. PD Trunečka - Prostějovský 53, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Valášek

    (1947)

    Kompozice

    Položka č.: 229019

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:43

    měkký kryt, suchá jehla, 1971, 24,3 x 26 cm, sign. PD M. Valášek 71, č. 4/8, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Říha

    (1920-?)

    Křížovnické náměstí

    Položka č.: 229020

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:44

    lept, 1967, 28,5 x 22 cm, sign. PD J. Říha 67, rám, č. 66/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kytice

    Položka č.: 229135

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:45

    olej, plátno, 47 x 56 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229136

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:46

    olej, překližka, 39 x 47 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229139

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:47

    olej, plátno, karton, 14,5 x 20,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:48

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229141

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:49

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:50

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kompozice

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:51

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:52

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:53

    olej, kombinovaná technika, papír, 11,4 x 18 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:54

    olej, kombinovaná technika, papír, 26,2 x 17,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:55

    olej, kombinovaná technika, papír, 14 x 17,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Zátiší

    Položka č.: 229149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:56

    olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Milenci

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:57

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:58

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:59

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:00

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:01

    tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:02

    tuš, tužka, pastelky, papír, 1969, 33,5 x 39 cm, sign. PD Graff 69, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:03

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Růžička

    (1947)

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:04

    linoryt, 1981, 20,2 x 33 cm, sign. PD JRůžička 1981, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:05

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 15:06

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook