• Ingrid Glaserová

    Antická báje

    Položka č.: 255554

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:22

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Miloslava Nievaldová

    Cesta

    Položka č.: 255564

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:23

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karin Božková

    Položka č.: 255568

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:24

    linoryt, 56 x 42,3 cm, sign. PD Karin Božková, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Pavlína Bartušková

    Sedící

    Položka č.: 255569

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:25

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Denisa Čermáková

    Položka č.: 255570

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:26

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Kůň

    Položka č.: 255590

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:27

    lept, 52 x 38 cm, sign. DU N. Synecká, rám, č. 9/40, tisk M. Dřímal, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Paul Cézanne

    (1839-1906)

    Chlapec v červené vestě

    Položka č.: 255591

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:28

    plakát, 60 x 48 cm, tištěno ve Švýcarsku C.J. Bucher, Luzern

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Zvonokosy (muzikál na motivy románu G. Chevalliéra)

    Položka č.: 255592

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:29

    plakát, 63 x 42 cm, tisk Naše vojsko, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Schmid

    Franz Kafka: Amerika

    Položka č.: 255593

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:30

    plakát, 1988, 57 x 40 cm, PD značeno v tisku Jan Schmid 1988, při okrajích pokrčený, poškozený a přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Princip naděje: kresby Ivana Steigera

    Položka č.: 255594

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:31

    plakát, 1990, 84 x 59 cm, sign. DU Ivan Steiger, při okrajích lehce pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, žák M. Kundery na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Břetislav Benda

    (1897-1983)

    Mateřství

    Položka č.: 241922

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:32

    sádra, v. 33 cm, PD značeno B. Benda, restaurováno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bojovník

    Položka č.: 241434

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 251895

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:01

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1907-1985)

    Krajina s polem a povozem

    Položka č.: 233132

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:02

    kombinovaná technika, karton, 1941, 36 x 46 cm, sign. LD Fr. Bílek 1941, rám, Antikvariát Dlážděná, žák T. F. Šimona a O. Nejedlého na večerních kurzech kreslení, sochařství u O. Rábla v Hořicích

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Kristus

    Položka č.: 237743

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:03

    suchá jehla, 1995, 12 x 9 cm, sign. PD F. Burant 1995, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 248810

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:04

    olej, plátno, 39 x 42,5 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, na zadní straně razítko z výstavy Souboru čs. výtvarníků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Vzhlížející dívka

    Položka č.: 236195

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:05

    olej, dřevotříska, 79 x 54,5 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, na zadní straně skica k obrazu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    Položka č.: 257041

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:06

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čeněk Fousek

    (1894-1983)

    Beskydy - výhled z okna

    Položka č.: 248648

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:07

    olej, plátno, 1959, 45,5 x 56 cm, sign. PD Č. Fousek 59, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. B. Wachsmanna, žák prof. Krattnera na AVU tamtéž

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Les

    Položka č.: 254888

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:08

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na Sázavě

    Položka č.: 236360

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:09

    olej, karton, 41 x 59,5 cm, sign. LD Hrdinka, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

  • Alfréd Justitz

    (1879-1934)

    Piknik

    Položka č.: 251673

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:10

    litografie, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD A. Justitz, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kotěry na Českém škole techické v Praze, M. Pirnera a F. Thieleho na AVU v Praze, poté studium na akademiích v Karlsruhe a Berlíně, člen skupiny Tvrdošíjní a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Antická žena s dětmi

    Položka č.: 227743

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:11

    kamenorytina, 15,5 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Obchodní dům Kotva

    Položka č.: 253063

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:12

    fotografie, 24 x 21 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně zbytky lepidla, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 248677

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:13

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Oberthor

    Otava nad Slaníkem

    Položka č.: 250410

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:14

    litografie, 1978, 21 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Petrbauer

    Na trhu

    Položka č.: 248694

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:15

    olej, karton, 1914, 39 x 52 cm, sign. LN K. Petrbauer 1914, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sklené Teplice, 19. 8. 64

    Položka č.: 250432

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:16

    akvarel, tuš, papír, 1964, 63 x 88 cm, sign. PD Pitrmann 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Ráno za chalupou

    Položka č.: 249005

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:17

    olej, karton, 32 x 43 cm, sign. PN J. B. Plaček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na UMPRUM v Praze a prof. V. Hynaise na AVU tamtéž

  • Wladimír Schwarzenberg

    (1909-1969)

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 248679

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:18

    olej, plátno, kolem r. 1940, 33 x 52 cm, sign. PD Wladimir Schwarzenberg, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem Wladimir M. A. zu Schwarzenberg, provedena rentoaláž, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná