• Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    Položka č.: 238784

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Popraviště

    Položka č.: 238785

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:03

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x poutník

    Položka č.: 238786

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:04

    lept, 12,5 x 4; 7,5x 6 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Života

    (1894-?)

    2x Ex Libris

    Položka č.: 238787

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:05

    2x litografie, 10 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris

    Položka č.: 238788

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná noc

    Položka č.: 238789

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:07

    akvatinta, dřevoryt, 9,6 x 4,1; 8,4 x 5,4 cm, sign. PD P. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris J. Jiřička

    Položka č.: 238790

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    2x profil básníka

    Položka č.: 238792

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:09

    tuš, běloba, papír; kolorovaná litografie, 1978, 13,5 x 10,5; 8,5 x 7,5 cm, sign. DU LŠindelář, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šulc

    Ex Libris Fr. Rejl

    Položka č.: 238793

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:10

    litografie, 1976, 9 x 6 cm, sign. PD Šulc Jar, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Šindler

    (1922)

    Máchovský motiv

    Položka č.: 238794

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:11

    2x litografie, 1978, 9,5 x 8,1 cm, sign. DU JŠindler 78, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. A. Strnadela na VŠUP tamtéž, člen skupiny Profil 58, TT klubu, sdružení Klub

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívčí akt

    Položka č.: 238796

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:12

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka a noční krajina

    Položka č.: 238797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:13

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Popravčí vrch

    Položka č.: 238798

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:14

    litografie, 6 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Dívka a popravený

    Položka č.: 238799

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:15

    suchá jehla, 12 x 8,5 cm, sign. PD J. Lukavský, č. 36/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    KHM

    Položka č.: 238801

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:16

    suchá jehla, 1936, 7 x 7 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 238804

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:17

    suchá jehla, 1936, 9,5 x 5,5 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    Položka č.: 238806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:18

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Smrt a poutník

    Položka č.: 238807

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:19

    dřevoryt, 6,5 x 5 cm, sign. DU JLukavský, č. 56/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Do Máchovského roku 1936

    Položka č.: 238808

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poutník v krajině

    Položka č.: 238809

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:21

    dřevoryt, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Dívka a hrdlička

    Položka č.: 238810

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:22

    dřevoryt, 15 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Neočekávané setkání

    Položka č.: 238811

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Jarmila

    Položka č.: 238812

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Vilém

    Položka č.: 238813

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:25

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poprava

    Položka č.: 238814

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Sněm pod hvězdami

    Položka č.: 238815

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:27

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mikula

    (1926-2004)

    Poutník a lebka

    Položka č.: 238816

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:28

    dřevoryt, 1943, 12 x 10 cm, sign. vzadu Mikula Jiří 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:29

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    Položka č.: 238818

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:30

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Mařík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    Položka č.: 238819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:31

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)