• Neurčerný autor

    Dům v lesích

    No.: 235418

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:02

    lept, 15 x 20,7 cm, sign. PD, na okrajích papíru několik malých flíčků, levý dolní roh papíru pokrčen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Pohled do uličky

    No.: 235420

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:04

    lept, 16 x 11,5 cm, sign. PD K. Votlučka, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Na lovu

    No.: 235422

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:06

    knižní litografie, 21,2 x 17,5 cm, zažloutlý a zašlý papír, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • V.J. Hauk

    (1910)

    Chalupy

    No.: 236376

    Auction price: 850 CZK (34 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:08

    oil on carton, 40,5 x 54,5 cm, signed lower/right J.V. Hauk, rám, on the scratch frame,

    Current price: 850 CZK (34 €)

  • Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    No.: 236648

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:10

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • V. Křížek

    Domy u pobřeží

    No.: 237142

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:12

    uhel, papír, 1956, 22 x 31,9 cm, sign PD VKřížek 57, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Seewesen (lodní části)

    No.: 237143

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:14

    mědirytina, 25 x 32,5 cm, na papíru drobné žluté flíčky, na pravém okraji natržen papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Veselý

    Flos Chamomillae

    No.: 237155

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:16

    litografie, 1996, 18,3 x 12,1 cm, sign. PD Vlad. Veselý, č. 22/50, vzadu tužkou věnování, , disciple of Prof. A. Fišárek and A. Strnadel at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague, member of The Union of Fine Artists (UVU, JUV)

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    Lohengrin

    No.: 237184

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:18

    reliéf, sádra, 25,8 x 19 x 2,7 cm, poškozeno,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • L. Kelm?

    Podhůří

    No.: 237186

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:20

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vesnická stavení

    No.: 243004

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:24

    litografie, 34 x 45 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, č. 15/170, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Sebastian Münster

    Cheb / Eger

    No.: 243125

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:26

    kolorovaný dřevoryt, 1580, 25 x 33,4 cm, značeno PD ve dřevě HK (Kaspar Hofreuter), uprostřed přeloženo, při okrajích skvrny od vody,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludwig Richter

    (1803-1884)

    Pravčická brána

    No.: 243154

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:28

    kolorovaná mědirytina, 9,8 x 15 cm, značeno v desce LD gez. L. Richter, PD gest. v.JJ Hinchliff, při okrajích nepatrně zašpiněno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    No.: 243174

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:30

    kamenorytina, 20,3 x 34,7 cm, č. 10, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • V. Kotich

    Anděl

    No.: 243331

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:32

    serigrafie, 19 x 18,2 cm, sign. PD V. Kotich, č. 29/50, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    No.: 243337

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:34

    akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Portrét

    No.: 243378

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:36

    akvarel, karton, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Fr. Sylva. Toman, při okrajích odřený karton,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    No.: 243380

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:38

    litografie, 28,5 x 8 cm, sign. DU Cyril Chramosta, č. 30/50,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    No.: 243382

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:40

    litografie, 24,5 x 28 cm, sign. PD JKaiser, č. 42/60, poškozeno - skvrny od vody,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    No.: 243389

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:42

    litografie, 1964, 58 x 35 cm, sign. PD Holler 64, č. 6/60, při okrajích papír na několika místech natržen, , the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Odvárko

    (1911)

    Jadranské pobřeží

    No.: 243394

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:44

    akvarel, papír, 30,3 x 61 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, na rámu oděrky,

    Bodlák

    No.: 243395

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:46

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Polní květina

    No.: 243396

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:48

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Slunečnice

    No.: 243397

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:50

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU,

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Stanislav Hudeček

    Nový Bydžov 1

    No.: 243404

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:52

    litografie, 29,2 x 43 cm, rám,

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243411

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:54

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    No.: 243647

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:56

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    No.: 243656

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 21:58

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    No.: 243658

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 22:00

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    No.: 243659

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2021 22:02

    Current price: 600 CZK (24 €)