• Josef Václac Schwart

    (1908-1988)

    Dívka s loutnou

    Položka č.: 251165

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:24

    sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Klečící

    Položka č.: 251172

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:26

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Vlající žena

    Položka č.: 251174

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:28

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 251175

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Georges van Laer

    Umění, Ex libris Georges van Laer

    Položka č.: 251178

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:32

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Sedíci akt

    Položka č.: 251181

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Kavan

    Pocta M.B. Braunovi

    Položka č.: 251190

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:36

    lept, 1984, 9,3 x 10 cm, sign. DU JKavan 84, pasparta, č. 59/100, pasparta otřepená a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Kokrda

    (1914)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 251199

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:38

    hlína, plastika, 1967, v. 38,5 cm, sign. vyryta: Kokrda 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták Sadař smíchu roste sám

    Položka č.: 251316

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:40

    tisk, plakát, 2013, 83 x 59 cm, plakát k výstavě v Galerii u Betlémské kaple, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Jitka a Květa Válovy, malá retrospektiva

    Položka č.: 251320

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:42

    tisk, plakát, 2011, 67 x 47 cm, plakát v výstavě v Oblastní galerii Litoměřice, 2011, při horním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 251341

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:44

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muž a kůň

    Položka č.: 251385

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:46

    lavírovaná tuš, tempera, pappír, 13,5 x 16 cm, nepatrně zažloutlý papír, papír po okrajích kresby obstřihán nebo odtržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 251386

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:48

    lavírovaná tuš, papír, 21 x 23,2 cm, nepatrně zažloutlý papír, papír po pravé straně odstřižen a pokrčen v dolní části, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Růžový dům

    Položka č.: 251388

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:50

    olej, karton, 24,9 x 16,7 cm, sign. PD J. Dlabal, PD růžek kartonu lehce odřen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přímořské městečko

    Položka č.: 251390

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:52

    olej, plátno, 9,2 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přístav u domků

    Položka č.: 251393

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:54

    olej, karton, 13,2 x 19,7 cm, sign. PD J. Dlabal, karton LD ohnutý, malba v danom míste prasklá, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Notre Dame

    Položka č.: 251394

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:56

    olej, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. PD J: Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 252127

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:58

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    Položka č.: 252299

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 23:00

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Henri de Toulouse-Lautrec

    (1864-1901)

    Divan Japonaise

    Položka č.: 252455

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 23:02

    tisk, plakát, 1974, formát A3 cm, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Mokřad

    Položka č.: 124839

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:00

    kombinovaná technika, papír, 2012, 59,5 x 80 cm, sign. PD P. Král 2012, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Nevědomí

    Položka č.: 125117

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:01

    kombinovaná technika,plátno, 56 x 54 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:02

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice II.

    Položka č.: 125396

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • František Hubatka

    Slepice

    Položka č.: 125401

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:03

    pastel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. LD Hubatka

  • Kasalová

    Sokol

    Položka č.: 235357

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:04

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Votruba

    This way !

    Položka č.: 133049

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    litografie, 42 x 29 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • David Linek

    (1973)

    Frigo

    Položka č.: 133678

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:05

    linoryt, 2012, 26 x 17 cm, PD. monogr. DL 2012, č. 1/100, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Heřman

    Den

    Položka č.: 235393

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:06

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Pracovní stůl Jana Muchy

    Položka č.: 133689

    litografie, 41,5 x 32,5 cm, sihn. DU Jana Reinerová, rám, č. 10/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě