• František Jiroudek

    (1914-1991)

    Scéna

    No.: 250256

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:17

    suchá jehla, 1946, 15,7 x 24,5 cm, sign. PD Jiroudek 46, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, chybí sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina u Jizery

    No.: 239705

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:18

    akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ptáček na větvi

    No.: 251975

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:19

    linoryt, 1985, 8,8 x 8,9 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Vstupní brána hradu Bezdězu

    No.: 252543

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:20

    pastel, papír, 1966, 46 x 32,5 cm, sign. PD Quido Roman Kocian - 1966, rám, na zadní straně popsáno autorem a autorovo věnování, kresba je z cyklu Máchovské motivy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Memento mori

    No.: 254775

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:21

    underpainting on glass, 35 x 30 cm, zdobený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Trubadúr

    No.: 254774

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:22

    underpainting on glass, 37 x 26 cm, zdobený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Rytíř na koni

    No.: 257708

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:23

    Tři dívky s růžovými rty

    No.: 257724

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:24

    tužka, pastel, papír, 24,3 x 16,1 cm

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    No.: 257761

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:25

    pastel, papír, 11,9 x 8,6 cm, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Bouřka

    No.: 257763

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:26

    uhel, papír, 9,3 x 11,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Plachetnice v zapadajícím slunci

    No.: 257762

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:27

    uhel, papír, 17 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Pod Karlovým mostem

    No.: 227587

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:28

    pastel, uhel, papír, 25,8 x 32,1 cm, sign. LD K. Oberthor, na zadní straně razítko čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cz…

  • Karel Oberthor

    Sváteční kytice

    No.: 196535

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:29

    crayon, paper, 54 x 23 cm, sign. RD K. Oberthor, rám, back label of gallery Dílo with description, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associa…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    V horách

    No.: 255298

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:30

    lept, 1946, 33 x 49,5 cm, sign. PD Přemysl Rolčík 25. II. 1946, rám, č. 3/20, dole autorovo věnování, při pravém horním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrnka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Přístav Livia Vecchia

    No.: 227187

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:31

    litografie, 1949, 23,1 x 31 cm, sign. PD Jan Smetana 1949, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, K. Pokorny and C. Bouda at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, prof. J. Benda and A. Strnadel at The Academy of Ar…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • František Turek

    (1916-2008)

    Ležící ženský akt

    No.: 255353

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:32

    kombinovaná technika, papír, 38,5 x 59,5 cm, sign. PD F Turek, oboustranná kresba, na zadní straně skica, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    No.: 235786

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:33

    lept, 15 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, nalepeno na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Anderle

    Ženský profil s barokním účesem

    No.: 257874

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:34

    lept, 5 x 3,5 cm, sign. DU Anderle, 177/200, na zadní straně stopy lepidla po lepence, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech …

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Juraj Čorňák

    Krajina se stromy

    No.: 251919

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:35

    olej, plátno, 63 x 82 cm, sign. PD Čorňák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Hodonský

    (1925)

    Kvetoucí

    No.: 257765

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:37

    litografie, 2010, 27 x 44 cm, sign. PD Hodonský 2010, 94/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Hodonský

    (1925)

    Maková pole

    No.: 257764

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:38

    litografie, 2010, 28 x 44 cm, sign. PD Hodonský 2010, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Králík

    Dáma v Černém - modrá krajina

    No.: 254851

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:39

    oil on canvas, 2003, 75 x 90 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Vejce

    No.: 257823

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:40

    lept, 1992, 9,7 x 14,6 cm, sign. PD J. J. Králík 92, 21/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. E. Filla, member of the group Bilance, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Riedelbauch

    No.: 257829

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:41

    litografie, 38,8 x 26,5 cm, sign. PD Riedelbauch, 60/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zbyšek Sion

    No.: 257767

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:42

    litografie, 2010, 37,4 x 23,8 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, 49/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in P…

  • Zbyšek Sion

    No.: 257766

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:43

    litografie, 2010, 41,5 x 28,8 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, 68/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in P…

  • Lubomír Štefka

    No.: 249087

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:44

    kombinovaná technika, papír, 1981, 34,5 x 50 cm, sign. LD Štefka 81, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230311

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:45

    etching, 2016, 30,5 x 20 cm, signed lower/right Velikov 2016, 16/30, printed on handmade paper Fabriano, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230310

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:46

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230309

    Planned termination: 19. 07. 2021 18:47