• Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Trubač

    Položka č.: 226887

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:27

    linoryt, 1997, 19,3 x 9 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Zvonice

    Položka č.: 230449

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Ženský akt

    Položka č.: 133521

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:29

    litografie, 1984, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD R. Klimovič, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Staroměstká mostecká věž

    Položka č.: 133519

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:30

    litografie, 1985, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD R. Klimovič, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Karlův most

    Položka č.: 133518

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:31

    litografie, 1987, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD R. K., PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Okénko

    Položka č.: 253938

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:32

    dřevoryt, 14,7 x 9,7 cm, sign. DU V Komárek, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Anděl

    Položka č.: 212847

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:33

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Děti

    Položka č.: 212846

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:34

    litografie, 21,4 x 16 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Oráč

    Položka č.: 186760

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:35

    dřevoryt, 24,9 x 34,6 cm, sign. PD Ant. Majer, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1926, v horní části mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lubomír Manda

    Strom ptačka

    Položka č.: 206676

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:36

    lept, 2016, 11 x 6,8 cm, sign. PD L Manda, 6/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lubomír Manda

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 206675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:37

    lept, 2016, 5,7 x 10,6 cm, sign. PD L Manda, 4/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • A. Minařík

    Noční ulice

    Položka č.: 253937

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:39

    litografie, 1995, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD A. Minařík, 43071, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Narození Ježíška

    Položka č.: 253942

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:40

    dřevoryt, akvarel, 1976, 24 x 16,6 cm, sign. PD A Moravec, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Dechová kapela

    Položka č.: 253941

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:41

    dřevoryt, akvarel, 1969, 16,8 x 24,2 cm, sign. DU A Moravec, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Zpěv při západu slunce

    Položka č.: 253940

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:42

    dřevoryt, akvarel, 1979, 16,2 x 23,9 cm, sign. PD A Moravec, PF 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na loďce (PF 1971)

    Položka č.: 226883

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:43

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Karlův most

    Položka č.: 226866

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:44

    litografie, 1991, 15,8 x 22 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 221928

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:45

    běloba, papír, 24 x 16,4 cm, monogr. PD K, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor (Německo)

    Braunschweig Altstadtmarkt

    Položka č.: 250707

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:46

    lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 206691

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:47

    mezotinta, 1981, 16 x 12,6 cm, sign. PD nečitelně 81, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zima

    Položka č.: 206690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:48

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 243273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:49

    litografie, 48,5 x 39,5 cm, vyřezávaný dřevěný rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vojáci

    Položka č.: 243280

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:50

    chromolitografie, 38 x 56,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 189077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:51

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 189076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 189075

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:53

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Domky

    Položka č.: 189074

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 189073

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:55

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Udolí

    Položka č.: 189072

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:56

    litografie, 1943, 29,6 x 40 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 189071

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:57

    litografie, 1943, 38 x 27,8 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)