• Vladimír Pechar

    Starý muž (Ex libris Radko Pechar)

    Položka č.: 242932

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:22

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž (Ex libris Radko Pechar)

    Položka č.: 242933

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:24

    dřevoryt, 7,9 x 5,4 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 242949

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:26

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Modrá hladina

    Položka č.: 242950

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Carl Stephen Junge

    (1880-1972)

    Sfinga (Burton Holmes - His book)

    Položka č.: 242973

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:30

    litografie, 9,3 x 9,2 cm, sign. PD, na desce značeno C. S. J. , papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, při pravém okraji papíru (mimo tisk) nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Skály

    Položka č.: 242976

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:32

    dřevoryt, 1926, 12 x 9,8 cm, značeno ve dřevě LD J. Hrubý 26, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    Položka č.: 242983

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:36

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Výhled z okna

    Položka č.: 242989

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:40

    litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oscar Kokoschka

    (1886-1980)

    Karlův most

    Položka č.: 242999

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:42

    tisk, plátno, karton, 47,5 x 68,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Červená Lhota

    Položka č.: 243005

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:44

    litografie, 1955, 28 x 37 cm, sign. PD M. Holý 55, rám, na rámu oděrky, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 243172

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:46

    kamenorytina, 19,8 x 35,5 cm, č. 12, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Myslbek

    (1874-1915)

    Stařík

    Položka č.: 243242

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:48

    tužka, papír, 18 x 8 cm, sign. PD Myslbek, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Hynaise na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pechar

    Starší žena (Ex libris Mario De Filipps)

    Položka č.: 243315

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:50

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    Položka č.: 243325

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:52

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 90 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 243368

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:54

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    Položka č.: 243375

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 23:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    Položka č.: 243383

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 23:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Miroslav Fridrich

    Vesnická chalupa

    Položka č.: 228817

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:02

    dřevoryt, 1951, 11 x 14 cm, sign. PD Miroslav Fridrich, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Položka č.: 228852

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:04

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Položka č.: 228855

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:06

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:08

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mikoláš Axmann

    Réva

    Položka č.: 229131

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:12

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229937

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:14

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 46, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:16

    mědirytina, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:18

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)