• Bohumil Ullrych

    Dvě ženy u potoka

    Položka č.: 250982

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:32

    dřevoryt, 14,5 x10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hráč na mandolínu

    Položka č.: 250983

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:34

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, na rozích papír zvlněn od lepidla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Lapidarium

    Položka č.: 250984

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:36

    tužka, akvarel, papír, 1939, 14,6 x 34 cm, sign. LD B. Ullrych 1939, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na vltavě

    Položka č.: 250985

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Madona

    Položka č.: 250986

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:40

    olej, plátno, 95,5 x 69,8 cm, rám, místy sedřená barva na plátně, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lilie

    Položka č.: 250987

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:42

    olej, plátno, 70,3 x 55,5 cm, sign. LD Dostálová, zezadu na rámu : Mé drahé Aničce, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Položka č.: 250988

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:44

    olej, plátno, 75 x 55 cm, sign. LD Dostálová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

  • Jindřich Veselka

    (1927)

    Jarní kraj

    Položka č.: 250989

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:46

    olej, plátno, 68,1 x 48,3 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Město na pobřeží

    Položka č.: 250991

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:50

    akryl, sololit, 50 x 37,8 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Cesta a vysoký smrk

    Položka č.: 250992

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:52

    tempera, karton, 18 x 21 cm, sign. PD, rám, malba na dvou místech poškrábaná, u dolního okraje karton nařezán, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Nový svět

    Položka č.: 250993

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:54

    litografie, 30,2 x 39,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 21/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 5.

    Položka č.: 165718

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:00

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Miloš Sláma

    Kvetoucí kaštany

    Položka č.: 175243

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:01

    linoryt, 2004, 25 x 25,5 cm, sign. PD M. Sláma 04, č. 7/12, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

  • Jana Reinerová

    Skotsko

    Položka č.: 177359

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:02

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Anglie

    Položka č.: 177360

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:03

    litografie, 13 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • David Linek

    (1973)

    Aero 500

    Položka č.: 178525

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:04

    reliéfní grafika, 2013, 17 x 23 cm, PD monogr. DL 2013, č. 1/777, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Bohunka Waageová

    Jablíčko

    Položka č.: 182278

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:05

    lept, 2006, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD B. Wagnerová 2006, č. 17/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Sláma

    Slunečnice II

    Položka č.: 182303

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:06

    linoryt, 2005, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD M. Sláma 05, č. 12/24, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloš Sláma

    V trávě

    Položka č.: 182304

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:07

    linoryt, 2006, 10,5 x 10,5 cm, sign. PD M. Sláma 06, č. 10/20, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

  • Ivan Komárek

    Ženská krajina

    Položka č.: 182361

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:08

    kombinovaná technika, papír, 2000, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Profil

    Položka č.: 182365

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:09

    kombinovaná technika, papír, 2002, 21 x 30 cm, sign. DU I. Komárek, DU razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Oválná hlava

    Položka č.: 182462

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:10

    kombinovaná technika, papír, 2000, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Volant

    Položka č.: 182463

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:11

    kombinovaná technika, papír, 2000, 21 x 29,5 cm, sign. LD Ivan Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Jana Reinerová

    Liberec

    Položka č.: 186988

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:12

    litografie, 18 x 18 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 11/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohunka Waageová

    Pomněnky

    Položka č.: 187000

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:13

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 4/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Singer

    Budějovický Ikaros

    Položka č.: 187016

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:14

    grafický list, 20 x 20 cm, č. 30/30, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ticho

    Položka č.: 187018

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:15

    linoryt, 1995, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD Laštuvková 1995, č. 2/3

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Coo cabura

    Položka č.: 187019

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:16

    linoryt, 1996, 14 x 15,5 cm, sign. PD Laštuvková 1996, č. 5/6

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Ležící žena

    Položka č.: 188776

    Vyvolávací cena: 10.100 CZK (404 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:17

    olej, plátno, 1995, 61 x 80 cm, sign. PD J. Spěváček 95, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 10.100 CZK (404 €)

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Červený šašek

    Položka č.: 188812

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:18

    olej, plátno, 2001, 40 x 50 cm, sign. LD Luboš Synecký, rám, vzadu autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)