• Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    Položka č.: 237557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 237605

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:54

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18,4 x 26,4 cm, sign. LD Ullrych 25, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hoch s čepicí

    Položka č.: 237607

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:56

    tuš, akvarel, papír, 1935, 17,5 x 12,,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, papír lehce zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arnošt Zabloudil Sobotek

    (1895)

    Zasněžená krajina / Předměstí

    Položka č.: 237901

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:58

    kvaš, papír, 15 x 18,5 cm, sign. LD A. Zabloudil Sobotek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Joža Úprka?

    Holčička s kloboukem

    Položka č.: 237927

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:00

    barevný dřevoryt, 26 x 18 cm, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    Položka č.: 237929

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:02

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:04

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    Položka č.: 237945

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:14

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 238089

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:18

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 238093

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:20

    tužka, akvarel, papír, 1947, 18,9 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 218878

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:22

    kvaš, tempera, tuš, papír, 1987, 29,8 x 21,2 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící nahá žena

    Položka č.: 218879

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:24

    kvaš, tempera, tuš, papír, 1979, 37,8 x 25,8 cm, sign. LD Monetti 79

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Nahá kurtizána v salónu

    Položka č.: 218880

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:26

    kvaš, tempera, tuš, lak, papír, 60,8 x 43,7 cm, sign. LD Monetti, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Dívčí akt

    Položka č.: 219485

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:28

    lavírovaná kresba tuší, tužka, papír, 1977, 70 x 38,3 cm, sign. PD Monetti 77, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kreslený třídílný vtip Slávka a jeho rodiny, Na bazaru I., II. a III.

    Položka č.: 220583

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:30

    3 x pero, uhel, papír, vše 15,2 x 22 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 58, 59 a 60, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kreslený třídílný vtip Slávek a Míla hrají ping-pong I., II. a III.

    Položka č.: 220584

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:32

    3 x pero, papír, vše 15,2 x 22 cm, vše sign. vzadu V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 61, 62 a 63 a razítko Melantrich - Praha. Kresba: sign. V. Junek, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex li…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    Položka č.: 220608

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:34

    škrábaná křída, papír, 20,7 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 31, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, U stolu (obr. 6, str. 202)

    Položka č.: 220609

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:36

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 33, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, Lidé v přístavu (obr. 4, str. 124)

    Položka č.: 220610

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:38

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 34, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 222110

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:40

    pero, fix, papír, 1978, 14,7 x 10,4 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Karel Sedláček

    Položka č.: 222112

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:42

    ocelorytina, 3,5 x 2,8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Erb (Ex libris Bohumil Betka)

    Položka č.: 222113

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:44

    ocelorytina, 5,8 x 4 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sv. Jiří (Ex libris MUDr. V.V. Merhout)

    Položka č.: 222114

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:46

    ocelorytina, 3,5 x 2,5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zátiší (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 222115

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:48

    ocelorytina, 4,3 x 3,6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Pragensis Jiří Koller

    Položka č.: 222118

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:50

    ocelorytina, 1965, 7,5 x 6 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)