• Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Žena v kroji

    Položka č.: 255327

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 08. 2021 15:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci

    Položka č.: 255388

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 08. 2021 15:39

    lept, 1917, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD KWellner 917, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 255395

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 01. 09. 2021 14:00

    lept, 1988, 25,5 x 19 cm, sign. DU B. Waageová 1988, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • František V. Votruba

    (1895-?)

    Srny

    Položka č.: 255399

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 01. 09. 2021 14:01

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Amálie Mánesová - připsáno

    Zámeček

    Položka č.: 255401

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 09. 2021 14:02

    tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Čert

    Položka č.: 255409

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 01. 09. 2021 14:03

    kvaš, papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Postava dívky

    Položka č.: 255543

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 09. 2021 14:04

    serigrafie, 1985, 53 x 17 cm, sign. PD Vilma Vrbová 85, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohunka Waageová

    Položka č.: 255553

    Plánované ukončení: 01. 09. 2021 14:05

    lept, 1978, 19,5 x 30,8 cm, sign. DU B. Waageová 1978, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ingrid Glaserová

    Antická báje

    Položka č.: 255554

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 09. 2021 14:06

    lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét ženy

    Položka č.: 255557

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 09. 2021 14:07

    litografie, 1942, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1942, č. 3/6, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)