Dáma II

    Položka č.: 262090

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:02

    lept, akvatinta, 1993, 7,7 x 5,8 cm, sign. PD Andesová 93, č. 16/80, DU Dáma II, nepatrně pokrčený papír u horního okraje (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Olga Vychodilová

    Okno

    Položka č.: 262094

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:04

    lept, akvatinta, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, horní okraj papíru a dolní levý roh pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Olga Vychodilová

    Ulita

    Položka č.: 262095

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:06

    lept, akvatinta, 13,3 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, papír u horního okraje pokrčen a nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Holubice

    Položka č.: 262109

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:08

    suchá jehla, 15,8 x 20 cm, sign. DU Rolčík, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Ženské torzo

    Položka č.: 262307

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:10

    dřevoyrt, 1985, 8,9 x 11,1 cm, sign. DU Rolčík, DU pf. 1986, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Šneidr

    Žertovník u Železného Brodu

    Položka č.: 262396

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:14

    olej, překližka, 27 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • František Šneidr

    Podzimní krajina

    Položka č.: 262397

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:16

    olej, překližka, 26,5 x 38 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • František Šneidr

    Položka č.: 262398

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:18

    olej, překližka, 26,5 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, zašlý rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Pohled na louku

    Položka č.: 262400

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:20

    olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lyžovačka

    Položka č.: 262572

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:22

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, papír u spodního kraje lehce ušpiněn, levý dolní roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Petr Juřena

    Kuchař

    Položka č.: 262604

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:24

    tuš, papír, 20,7 x 29,6 cm, v horní části papíru několik nepatrných šmouh nažloutlé barvy, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Evžen Sejček

    (1917-2009)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 262616

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:26

    tuš, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Evžen Seyček, nahoře text: Uuuuž?, na papíru ve spodní části několik světle šedých šmouh, v kresbě na několika místech drobné zásahy bělobou, PD modru tužkou 49,5%, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Evžen Sejček

    (1917-2009)

    Na kolegy je spoleh

    Položka č.: 262617

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:28

    tuš, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Evžen Seyček, nahoře v kresbě text: Přivaž se ať není malér! Jde sem bezpečák!, na papíru šedé šmouhy, na pravém okraji drobný hnědý flíček, horní okraj papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Pařík

    Skokan

    Položka č.: 262619

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:30

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Benetka

    Tichý dům

    Položka č.: 262620

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:32

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jiří Pařík

    V hospodě

    Položka č.: 262621

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:34

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 262622

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:36

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným u…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 262633

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:38

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 262634

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:40

    litografie, 5,5 x 3 cm, sign. PD Hlinovský, na zadní straně zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 262640

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:42

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 262641

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:44

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • A. Širúček

    Lesní cesta

    Položka č.: 262645

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:46

    olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Imrich Smrek

    (1912-1997)

    Spišské pleso

    Položka č.: 262648

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:48

    akvarel, tužka, papír, 12,1 x 17,5 cm, monogr. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 263614

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:50

    uhel, papír, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 263623

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:52

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na klíně

    Položka č.: 263632

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:54

    tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, papír nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Povoz s koněm

    Položka č.: 263642

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 22:56

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)