• Helena Vanišová

    Stráň s jalovci

    Položka č.: 189459

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:23

    akvarel, papír, 11,5 x 20,5 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek u Jana Muchy

    Položka č.: 190340

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:24

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Novosad

    Praporečník na námluvách

    Položka č.: 190892

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:25

    linořez, 2009, 16 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 21/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Přístav

    Položka č.: 190893

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:26

    linořez, 2009, 21,5 x 12 cm, sign. PD I. Novosad, č. 29/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Rýč

    Položka č.: 190894

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:27

    linořez, 2009, 19 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Řecko po dešti

    Položka č.: 190895

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:28

    linořez, 2009, 13 x 15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 16/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Samuraj

    Položka č.: 190896

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:29

    linořez, 2009, 18 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, č. 27/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Skok

    Položka č.: 190897

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:30

    linořez, 2010, 21 x 15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/ 10, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Spirály

    Položka č.: 190898

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:31

    linořez, 2009, 13 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 16/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Stopa v mléčné dráze

    Položka č.: 190899

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:32

    linořez, 2014, 15,5 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 16/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Šaty

    Položka č.: 190900

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:33

    linořez, 2009, 22,5 x 14 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Šíje

    Položka č.: 190901

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:34

    linořez, 2010, 16 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 21/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Olomouc

    Položka č.: 191088

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:35

    litografie, 14,5 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboňské rybníky

    Položka č.: 191090

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:36

    litografie, 12 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 52/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Novosad

    Hrozen

    Položka č.: 191100

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:37

    linořez, 13 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 13/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Miloš Sláma

    Zahrady I

    Položka č.: 191105

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:38

    linoryt, 2005, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD M. Sláma 05, č. 37/40, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Němec

    Koruna

    Položka č.: 191106

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:39

    mědirytina, 8 x 6 cm, sign. PD M. Němec, č. 55/200

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Milan Němec

    Pohár

    Položka č.: 191112

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:40

    mědirytina, 1999, 11 x 7,5 cm, sign. PD M. Němec, č. 13/100

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Kostič

    Altán

    Položka č.: 191144

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:41

    suchá jehla, 8 x 7,5 cm, sign. PD Andrej S. K., č. 18/50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Periferie

    Položka č.: 191175

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:42

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 85/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Položka č.: 191389

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:43

    litografie, 2015, 13,5 x 11 cm, sign. PD Jelen 2015, č. 19/19, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Jiří Mocek

    Deníkový záznam III.

    Položka č.: 195209

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:44

    fix, papír, 1970, 20 x 28,5 cm, sign. LD Mocek 29.9.71, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Mocek

    Boží muka

    Položka č.: 195210

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:45

    akvarel, tuš, papír, 1965, 8,5 x 22 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Mocek

    Dav

    Položka č.: 195211

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:46

    pero, tuš, papír, 1965, 17 x 11,5 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Jiří Mocek

    Deníková záznam II.

    Položka č.: 195213

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:47

    perokresba, papír, 1970, 19 x 18,5 cm, sign. DU Mocek 27.9.70, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Mocek

    Politická realita

    Položka č.: 195214

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:48

    kolorovaná perokresba, papír, 1969, 33 x 22 cm, sign. PD Mocek 68, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Mocek

    Studie

    Položka č.: 195216

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:49

    tuš, papír, 1970, 6,5 x 31 cm, sign. DU Mocek 11.2.70, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Lukáš Trnka

    (1978)

    Z cyklu Vztahy

    Položka č.: 195569

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:50

    uhel. papír, 70 x 100 cm

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Lukáš Trnka

    (1978)

    Položka č.: 195571

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:51

    křída, papír, 70 x 100,5 cm, sign. vzadu Lukáš Trnka 2013

  • Helena Vanišová

    Zátiší s karafou

    Položka č.: 196985

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:52

    olej, plátno, 2016, 20 x 25 cm, sign. LD H. Vanišován 16, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze