-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 279006Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:06
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
Položka č.: 279007Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:08
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
Položka č.: 279008Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:10
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:12
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muž na koni
Položka č.: 279013Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
Položka č.: 279025Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:18
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:20
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Pohled na vesnici
Položka č.: 280069Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:22
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO