• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 964

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:34

    dřevoryt, 6,7 x 3 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 965

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:35

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    Položka č.: 966

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:36

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. DU Venera Vincent 1990, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice IV.

    Položka č.: 967

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:37

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD Venera Vincent 1990, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    V Tatrách

    Položka č.: 968

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:38

    dřevoryt, papír, 1922, 45,5 x 55 cm, sign. PD Vik, značeno PD v desce VK - 22 a LD autorským razítkem, mírně zažloutlý, při okrajích mimo tisk pokrčený a v horní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademi…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trosky

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:39

    barevný dřevo-linoleoryt, 1926, 13,3 x 29,6 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený a natržený pravý horní roh, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Má…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Položka č.: 970

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:40

    lept, 1932, 21,5 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1932, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:41

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:43

    akryl, papír, 1999, 29,6 x 41,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 1999, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vrátný?

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:44

    olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ležící akt

    Položka č.: 975

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:45

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Radan Wagner

    Rybník

    Položka č.: 976

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:46

    akryl, plátno, 2005, 57 x 50 cm, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Weinzetl

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 977

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:47

    olej, sololit, 45 x 55 cm, sign. PD Jan Weinzetl, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    Položka č.: 978

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:48

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaromír Wíšo

    (1909-1992)

    Přístav

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:49

    olej, plátno, 1933, 60 x 75 cm, sign. PD Wíšo 33, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium u Karla Holana v jeho malířském ateliéru, člen SČVU, JUV ad.

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Herec

    Položka č.: 980

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:50

    litografie, 1957, 35,5 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Položka č.: 981

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:51

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 982

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:52

    kombinovaná technika, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 983

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:53

    kombinovaná technika, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:54

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jindřich Zezula

    Položka č.: 985

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:55

    akvarel, papír, 26 x 34 cm, sign. PD Zezula, rám

  • Leon Ziembinski

    (1918)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 986

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:56

    olej, sololit, 1989, 52 x 40 cm, sign. LD Ziembinski Leon 1989, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Leon Ziembinski

    (1918)

    Pivoňky

    Položka č.: 987

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:57

    olej, sololit, 1990, 52 x 43 cm, sign. LD Ziembinski Leon 1990, rám, na zadní straně štítek s popisem (Ostrava-Hrabová, jiné vročení než v signatuře: 1976), rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

  • Kamila Ženatá

    Stromy s plotem

    Položka č.: 989

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 17:59

  • A. Brožek

    Položka č.: 990

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 18:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • J. Faltus

    Řeka

    Položka č.: 991

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 18:01

    olej, karton, 1953, 34 x 49 cm, sign. PD J. Faltus 53, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Wieczorok

    Položka č.: 992

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 18:02

    olej, karton, 33 x 53,5 cm, sign. PD Wieczorok, rám

  • Kamil Lhoták

    Kafe chce jedině Kamil

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:00

    pero, papír, 21 x 29,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Náš kamarád!

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:01

    pero, papír, 1978, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, kresba vznikla při setkání Kamila Lhotáka u jeho přítele sexuologa Miroslava Plzáka, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Franz I.

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:02

    pero, papír, 29,5 x 21 cm, kresba vznikla při setkání Kamila Lhotáka u jeho přítele sexuologa Miroslava Plzáka, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)