• Hans von. Straschiribka Canon

    (1829-1885)

    Autoportrét

    Položka č.: 849

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    uhel, papír, 15 x 11,8 cm, sign. PD Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1829-1885)

    Studie dívky

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    uhel, papír, 30 x 23,7 cm, sign. DU Canon, studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    (1829-1885)

    Diana

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    uhel, papír, 20 x 13 cm, sign. PN Canon , studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Karolinum za vlády Vladislava Jagellonského

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Lední revue v Českých Budějovicích

    Položka č.: 844

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    6x akvarel, tuš, papír, 32,5 x 22,5 cm, sign. na přední straně, památeční album, zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Coca-colu?

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    tuš, papír, 1977, 21 x 27 cm, sign. PD Jiránek 77, dole text: Coca-colu? Moc nežvaň a koukej na cestu, pitomče., při horním okraji mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Z ústavu II.

    Položka č.: 842

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, dole text: Od okamžiku velkého třesku si připadám tak trochu praštěnej, pane kolego., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Z ústavu

    Položka č.: 841

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, dole text: Jestli budete číst všechny populárně vědné časopisy, Hopkinsi, víte jak bude vypadat váš mozek za 100 let?, Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Obchodní dům Kotva

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    fotografie, 24 x 21 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně zbytky lepidla, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Uzavřené oddělení

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, papír, 30 x 21 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, dole text: Při vší demokracii, buďte, doktore, bedlivý na pacienty s asociacemi!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Kdy začal fantazírovat?

    Položka č.: 838

    tuš, papír, 18 x 24,4 cm, sign. PD Nep, dole text: Kdy začal fantazírovat? Když nastoupil u meteorologů., na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Svatebčané

    Položka č.: 837

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, dole text: Taky se ti, drahá, sex hnusí, ilustrace pro časopis Kvítko, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Pavel Kantorek

    Stopa

    Položka č.: 836

    tuš, papír, 20,6 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kantorek

    Stížnost

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    tužka, papír, 20,8 x 29,7 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Renčín

    U hrobu Dr. Emila Háchy

    Položka č.: 834

    tuš, papír, 18,7 x 14,7 cm, text: ..a zprosti mne břemena viny mojí, neboť i já jsem prokletí sňal ze svých viníků...., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Renčín

    Evropu obchází strašidlo.. strašidlo komunismu

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Renčín

    Soudruzi! Dovolte mi...

    Položka č.: 832

    tuš, papír, 21,1 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    Budeme soudruzi pokračovat..

    Položka č.: 831

    tuš, papír, 28,8 x 20,4 cm, text: Budeme soudruzi pokračovat - v polednové politice --- jen co přijde únor!, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    Pamatujete?

    Položka č.: 830

    tuš, papír, 21 x 29,6 cm, text: Pamatujete? ..a z této cesty živi nesejdeme -- cha-cha-chá--, v dolní části mimo kresbu mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    Přesto se však najdou jedinci..

    Položka č.: 829

    tuš, papír, 21 x 29,6 cm, text: -Přesto se však najdou, bohužel, jedinci, co raději čtou noviny--, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nezavěšujte prosím - jste v pořadí!

    Položka č.: 828

    tuš, papír, 22,6 x 32,7 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Podvodník

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    tuš, karton, 22 x 30,7 cm, sign. LN Bělocvětov, dole text: K tomu neplav, to je hrozný podvodník!, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Thomas Rowlandson

    (17561827)

    Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach

    Položka č.: 867

    kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Umývání nohou

    Položka č.: 866

    kombinovaná technika (akvarel, tuš), papír, 13,8 x 19,3 cm, rám, pozoruhodná velmi stará kresba, Antikvariát Dlážděná

  • Goerg Fennitzer

    (1646-1722)

    Georg Negelein

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    mezzotinta, kolem r. 1700, 10,6 x 8,5 cm, pasparta, norimberský kupec narozený v roce 1563, zde zpodoben v 86. roce svého života, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Romantický výjev

    Položka č.: 864

    sépie, tužka, papír, 20,2 x 17,5 cm, rám, velmi kvalitní kresba z 19. století, Antikvariát Dlážděná

    Ježíš na kříži

    Položka č.: 863

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    oboustranná malba na pergamenu, 1533, 40 x 33,5 cm, na zadní straně latinský text a tři vyobrazení Kristova požehnání, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Franz Maschek

    (1790-1862)

    Odpočinek

    Položka č.: 862

    lavírovaná kresba tuší, papír, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD Franz Maschek, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Franz Maschek

    (1790-1862)

    Městský kanál

    Položka č.: 861

    lavírovaná kresba tuší, papír, 18,5 x 30,5 cm, sign. PD Franz Maschek gez., rám, Antikvariát Dlážděná