• Ladislav Čapek

    Podvedený Pantalone

    Položka č.: 180155

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:37

    akvarel, papír, 30,3 x 42 cm, PD posáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 244176

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:38

    akryl, sololit, 2012, 83 x 71 cm, sign. LD Čo 12, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Levoča

    Položka č.: 250654

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:39

    tužka, papír, 1919, 16 x 20,5 cm, značeno PD autorským razítkem, LD datováno Levoča 17.6.1919, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jakub Krejčí

    Muzikant

    Položka č.: 132235

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:40

    litografie, 1989, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kuba 89, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    Položka č.: 244784

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:41

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Lidové tance

    Položka č.: 250713

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:42

    dřevoryt, 2007, 28,3 x 22,8 cm, značeno LD HE07, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Joska Skalník

    Sedící dáma

    Položka č.: 250716

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:44

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 217922

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:45

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Tichý

    Ladění

    Položka č.: 217921

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:46

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 244855

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:47

    slepotisk, 15,5 x 11 cm, sign. PD J. Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Horovo oko

    Položka č.: 244854

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:48

    reliéfní grafika, 16 x 22,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 244856

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:49

    slepotisk, 18 x 11,9 cm, sign. PD Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Stavení u vody

    Položka č.: 235636

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    V márnici

    Položka č.: 235635

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:01

    lavírovaná kresba tuší, papír, 37,5 x 27 cm, sign. LD LBorůvka, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Divá Bára

    Položka č.: 235634

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:02

    lavírovaná kresba tuší, karton, 25,2 x 36 cm, sign. PD LBorůvka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Ilustrace k románu

    Položka č.: 235615

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:03

    tuš, papír, 23 x 31,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Za městem

    Položka č.: 235845

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:04

    lept, 17 x 21,3 cm, sign. PD Petr Dillinger, 5/35, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ferdinand Fiala

    (1888-1953)

    Chalupy

    Položka č.: 235617

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Procesí

    Položka č.: 179221

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:06

    dřevoryt, akvarel, 13,1 x 18,1 cm, sign. PD M Florian, Exlibris Jaroslav Červený, při okrajích mírně pomačkaný papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Giarré

    Vesnice a kostelík Enontekis

    Položka č.: 250642

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:07

    kolorovaná mědirytina, 19. století, 10,7 x 17,9 cm, značeno PD v desce Giearré inc., při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bedřich Havránek?

    Stavení

    Položka č.: 250651

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:08

    tužka, papír, 1841, 20,8 x 16,1 cm, sign. LD nečitelně 1841, na zadní straně popsáno, zažloutlý a mírně pokrčený papír, při pravém okraji mimo kresbu mírně natržený (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    PF 1934

    Položka č.: 250658

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:09

    tisk, 14,5 x 10,5 cm, značeno LD M. Mrkvičková - Hlobilová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1903-1999)

    PF 1936

    Položka č.: 250657

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:10

    dřevoryt, 14,5 x 10,5 cm, značeno PD HM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1903-1999)

    Branka

    Položka č.: 250656

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:11

    dřevoryt, 13 x 9,5 cm, značeno LD HM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Jiras

    Dáma a rytíř

    Položka č.: 235639

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Jiras

    Rozhovor

    Položka č.: 235638

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:13

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Anekdoty

    Položka č.: 250679

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:14

    4x tuš, papír, 27 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Marcel Krasický

    (1898-1968)

    Pastýřský výjev

    Položka č.: 235616

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:15

    tužka, papír, 12 x 10,2 cm, sign. PD M. Krasický, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Christian Johann Kröner

    (1838-1911)

    Besiegt

    Položka č.: 250684

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:16

    fotogravura, 34 x 54 cm, značeno LD Chr. Kröner pinx. a PD photogravure Hanfstaengl, mírně zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz K. Landrock

    Anděl

    Položka č.: 250644

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:17

    akvarel, tuš, papír, 1829, 9,8 x 7,8 cm, sign. DU Franz K. Landrock Prag um 4. September 1829, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)