• Karel Jerie

    Mykóza I.

    Položka č.: 19722

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Aleš Růžička

    Svatební kytice

    Položka č.: 19721

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Michael Rittstein

    Lednice

    Položka č.: 19708

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kvaš, papír, 1992 -1993, 49 x 35 cm, VD M.Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Ivan Kolman

    Skleněný obraz

    Položka č.: 19702

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    broušené křišťálové sklo klínovým řezem a pískováním, 1998, 70 x 55 cm, vyryto PD I. Kolman 1998, kliprám, podklad černý samet, Ivan Kolman je žákem prof. Stanislava Libenského. Z původního prostředí UMPRUM se posléze vydal svou vlastní cestou a věnuje se práci s broušeným a pískovaným sklem. Toto t…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Vampír (z cyklu Masopustní masky)

    Položka č.: 19711

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, sign. vzadu J. Valečka 2009, dílo vystaveno na ART PRAGUE 2009, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)

  • MICL

    (1969)

    Srážka

    Položka č.: 19727

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Žbluňk II

    Položka č.: 19716

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2006, 70 x 85 cm, sign. LD J. Spěváček 06, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Park na Kampě

    Položka č.: 19700

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 12 x 17,2 cm, sign. DU Sudek , LD značeno H-I, PD značeno 7/R, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Jökullsarlón (Island)

    Položka č.: 19725

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Michal Singer

    Na Bezdězu

    Položka č.: 19715

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2008, 72 x 60 cm, sign. PD Singer, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Silnice v krajině

    Položka č.: 19697

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.180 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.180 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Poselství chrámu

    Položka č.: 19713

    Vyvolávací cena: 113.000 CZK (4.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 150 x 100 cm, sign. PD Vetengl 2015, Luboš Vetengl je kreslíř, malíř a grafik, který se zabývá především tématem smrti a pohřbívání. Absence barevnosti neboli programové používání monochromní škály barev je pro něj typické. Nezajímá ho barevnost, nýbrž světelnost obrazu. Pokud ba…

    Aktuální cena: 113.000 CZK (4.520 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Vetřelci

    Položka č.: 19714

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 100 x 100 cm, vzadu monogr. X. H., žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 19691

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Šest vykuků

    Položka č.: 19694

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jan Jüngling

    Taxis

    Položka č.: 19717

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 75 x 55 cm, sign. LD Jan Jüngling 2014, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    Položka č.: 19726

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19723

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19724

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Z cyklu Domeček pro panenky I

    Položka č.: 19710

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Pavel Besta

    Po andělsku

    Položka č.: 19693

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Položka č.: 135094

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:00

    olej, plátno, 1938, 85 x 65 cm, sign. PD J. Jílek 38, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    Položka č.: 138920

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:01

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    Položka č.: 138938

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:02

    tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    Položka č.: 163489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:03

    litografie, 37 x 48,3 cm, sign. PD Fr. Ronovský, pasparta, č. 42/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    Položka č.: 177663

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:04

    olej, karton, 1960, 97 x 68 cm, sign. LD Pecháček 60, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

  • Zdeněk Mézl

    Lebka

    Položka č.: 177791

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:05

    dřevoryt, 13,7 x 9,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    Položka č.: 177858

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:06

    linoryt, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)