• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hamburk

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:46

    olej, plátno, 14,5 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Večerní Frankfurt

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:48

    olej, sololit, 18 x 13,8 cm, sign. PD DLabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:50

    olej, karton, 13,3 x 13 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bergamo

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:52

    olej, papír, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Bergamo, PD papír na rohu utržen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad v květnu

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:54

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:56

    olej, sololit, 18 x 14 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Florencie

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:58

    olej, překližka, 13,8 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, nepatrně odřená malba u horního levého okraje, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Londýn

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:00

    olej, papír, 15,3 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD London, pravý horní a levý dolní roh papíru lehce ohnuty, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Londýn

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:02

    olej, papír, 10 x 15,1 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD London, levý dolní roh lehce přeložen, v místě přeložení malba poškozena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Sainte Victoire

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:04

    olej, papír, 11,6 x 16,5 cm, sign. DU J. Dlabal, značeno Sainte Victoire, pravý horní roh papíru utržen a podlepen lepící páskou, vmíste utržení ja malba poškozená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Turecko, Efes

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:06

    olej, papír, 10,7 x 17,9 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Efes, levý dolní roh papíru odtržen (cca 0,5cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staroměstské náměstí v noci

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:08

    olej, papír, 12,8 x 20,4 cm, sign. LD J. Dlabal, pravý horní roh papíru odtržen (cca 2cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Národní divadlo

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:10

    olej, papír, 20,8 x 14,1 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled z rozkvetlého Petřína

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:12

    olej, papír, 15 x 19,5 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Dóm sv. Štěpána ve Vídni

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:14

    olej, plátno, 23 x 14 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vídeň

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:16

    olej, papír, 12,5 x 14,5 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    San Marco v Benátkách

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:18

    olej, papír, 10 x 18,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Schönbrunn, Vídeň

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:20

    olej, papír, 10,7 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Wien, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Florencie

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:22

    olej, plátno, 9,8 x 15 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Londýn

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:24

    olej, plátno, 9,8 x 15 cm, sign. PD Dlabal, značeno DU London, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:26

    olej, plátno, 10,4 x 14,1 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Roma, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rudolfinum

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:28

    olej, karton, 17 x 12 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské panorama

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:30

    olej, pevný papír, 16,5 x 8 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:32

    olej, plátno, 17,2 x 24 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    V noci v zimě u Karlova mostu

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:34

    olej, papír, 10,5 x 23,3 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:36

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Nizza

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:38

    olej, překližka, 14 x 18 cm, sign. PD Dlabal, LD roh desek odřen - malba v místě odřena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gondola - Benátky

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:40

    olej, plátno, 12,8 x 19,2 cm, sign. PD J. Dlabal, PD u rohu nepatrně odřená malba, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Atény

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:42

    olej, papír, 10,6 x 15,1 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Athen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vídeň

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 16:44

    olej, papír, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Wien, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)