• Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Socha sv. Jiří na hradě Pražském

    Položka č.: 964

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:30

    mědirytina, kolem 1860, 17,3 x 16 cm, značeno LD v desce Hellich fecit. a PD Wurster sc., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Berglera ml. a F. Waldherra na AVU v …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • August Carl Haun

    (1815-1894)

    Zámek Bystřice pod Hostýnem

    Položka č.: 965

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:31

    kolorovaná litografie, kolem roku 1850, 19,1 x 26,5 cm, značeno LD na kameni Haun, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Luis Cherbuin

    (1810-1875)

    La Porte Orientale A Milan

    Položka č.: 966

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:32

    akvatinta, 19. století, 16,2 x 21,5 cm, značeno LD Exécutée d´après l´original du Daguerréotype a PD Gravée par L. Cherbuin, předloha vytvořena pomocí dagerotypie z roku 1839, stav vynikající

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Carl Ernst Daumerlang

    (1842-?)

    Washington

    Položka č.: 967

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:33

    ocelorytina, 10 x 15,4 cm, značeno PD C. Daumerlan, Verlag von Gottlieb Haase Sohne, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Henry Winkles

    (1800-1860)

    Der Rheinfall bei Schaffhausen

    Položka č.: 968

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:34

    ocelorytina, 10,3 x 15,4 cm, značeno PD v desce eng. by Winkles, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Un triomphateur á Milan

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:35

    litografie, 19. století, 25 x 28,4 cm, značeno LD na kameni hD, na papíře hnědé skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Wilhelm Kraus

    (1804-1852)

    Der Park von Aign. (Salzburg)

    Položka č.: 970

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:36

    litografie, 1836, 12,7 x 17,6 cm, značeno LD v desce Lith. Von G. Kraus, na papíře drobné skvrny, mírně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Wilhelm Kraus

    (1804-1852)

    Hohenwerfen im Pongau

    Položka č.: 971

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:37

    litografie, 19. století, 12,6 x 17,6 cm, značeno LD v desce Lith. Von G. Kraus a PD Gdr. V. I. B. Dreseli, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Der Tempel des Jupiter Olympus

    Položka č.: 972

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:38

    mědirytina, 12,5 x 16,5 cm, značeno PD Poppel sculp. Nbrg, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Conrad Caspar Rordorf

    (1800-1847)

    L´Auberge du Rigi Kulm

    Položka č.: 973

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:39

    akvatinta, 14 x 19,8 cm, značeno LD A. Schmid. del. a PD C. Rordorf sculp., Zurich chez Hy.Fuessli & Ce., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Georg Straub

    (1805-1877)

    Vue de Glacier de Rosenlaui et des Monts Wellhorn et Wetterhorn

    Položka č.: 974

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:40

    akvatinta, 1845, 13,1 x 17,3 cm, značeno LD Dessiné par Straub. a PD Gravé par Weber., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Joseph Meinrad Kälin

    (1790-1834)

    Fluelen vers le Bristenstock. Route du St.Gotthard.

    Položka č.: 975

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:41

    akvatinta, 1845, 15 x 19,6 cm, M.Kälin.del., J.Suter.sc, Zurich chez Hy.Fuessli & Ce., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni

    Položka č.: 976

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:42

    sítotisk, 16,5 x 9 cm, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 977

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:43

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mapa Francie

    Položka č.: 978

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:44

    tisk, 69 x 80 cm, 4 díly, slepeno textilní lepenkou, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Teplice

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:45

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., lehce zašlý papír, místy pokrčen, pravý dolní roh papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Křížová chodba v bývalém klášteře dominikánů v Českých Budějovicích

    Položka č.: 980

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:46

    kolorovaná mědirytina, 15,3 x 11,7 cm, značeno PD Aus der Kunst Anstalt v. C. F. Merckel Leipzig. A. Fesca sculprit, LD Jos. Hellich fecit, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Hrob knížete Vratislava u Sv.. Jiří v Praze

    Položka č.: 981

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:47

    kolorovaná mědirytina, 8 x 12,5 cm, značeno PD, CF. Merckel se Leipzig; LD Jos. Hellich pinx. , na papíru nahnědlé flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Kostel v Podvinci

    Položka č.: 982

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:48

    mědirytina, 16 x 11,7 cm, značeno PD Aus der Kunst Anstalt v. C. F. Merckel, Leipzig, G. Heisinger sc.; PD Jos. Hellich fecit., velmi nepatrně pokrčený papír, levý okraj papíru lehce nažloutlý, žlutý flíček pod tiskem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Morový sloup v Teplicích

    Položka č.: 983

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:49

    mědirytina, 8 x 10,5 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. C. Würbs, papír zažloutlý, na horním okraji papír lehce přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Th. Ender

    Mnichovo Hradiště

    Položka č.: 984

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:50

    mědirytina, 9,5 x 15 cm, značeno PD Gest. v. Th. Jeavons.; LD Gez. v. Th. Ender, lehce zašlý papír, na horním okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Köhler

    Zámek v Děčíně

    Položka č.: 985

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:51

    mědirytina, 10 x 15 cm, značeno PD Stahlst. v. L. Oeder; LD Gez. v. C. Köhler, lehce zašlý papír, na pravé strany jsou rohy lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Nezmámý autor

    Olomouc

    Položka č.: 986

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:52

    mědirytina, 9,6 x 15 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunstanst. d. Bibliogr Inst. in Hildbh., nepatrně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Peter Fehr

    (1681-1740)

    Frankfurt

    Položka č.: 987

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:53

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Windsorský zámek

    Položka č.: 988

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:54

    litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hněndými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Eton College

    Položka č.: 989

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:55

    litografie, 1858, 27,5 x 40,5 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, u horního okraje větší nahnědlý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Ruiny ve Virginia Water

    Položka č.: 990

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:56

    litografie, 1858, 27,5 x 40 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, LD v rohu pozůstatek skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Nový most ve Windsoru

    Položka č.: 991

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:57

    litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    The North Terrace / Severní terasa

    Položka č.: 992

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Pucherna

    (1776-1852)

    Zřícenina hradu Rabí

    Položka č.: 993

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:59

    kolorovaná mědirytina, 1799, 14,5 x 18.8 cm, značeno LD Pucherna del, PD Pucherna 1799, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)