• Roy Lichtenstein

    (1923-1997)

    Crying Girl (Mail Banner)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:04

    ofsetlitografie, 1963, 43 x 58 cm, značeno na zadní straně (viz foto), Tento plakát byl vydán při příležitosti výstavy u Leo Castelliho v roce 1963 (28.09-24.10.). Byl zasílán jako pozvánka klientům nebo mohl být zakoupen v průběhu výstavy. Tisk Colorkraft, New York, dvakrát přeložený papír, místy m…

    Aktuální cena: 21.000 CZK (750 €)

  • Jeff Koons

    Tulips Coupe Plate

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (608 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:05

    glazovaný porcelán, 2015, 31 x 31 cm, číslováno na zadní straně, náklad 2500 ks, Originální Jeffem Koonsem autorizovaný talíř vznikl ve spolupráci s Bernardaud Manufacture de Porcelaine, Limoges. Nádherná dekorativní práce sběratelské hodnoty. Na zadní straně číslováno, typograficky signováno a znač…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (608 €)

  • Jeff Koons

    Play-Doh Coupe Plate

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:06

  • Jeff Koons

    Lips Coupe Plate

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:07

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mona Lisa (Gold)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:08

    serigrafie na museum board, 2019, 89 x 58,5 cm, číslováno na zadní straně, náklad 1500 ks, na zadní straně modré razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, číslováno na zadní straně tužkou, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, vynikající stav, Antikvariát …

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    The Scream (After Munch)

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:09

    serigrafie na museum board, 2018, 89 x 64 cm, číslováno na zadní straně, náklad 1500 ks, na zadní straně modré razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, číslováno na zadní straně tužkou, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, vynikající stav, Antikvariát Dl…

  • Yayoi Kusama

    Red Pumpkin (Červená dýně)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (358 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:10

    painted cast resin (malovaná litá pryskyřice), 2013, 10,2 x 7,6 x 7,6 cm, na spodní straně značeno YAYOI KUSAMA a značka copyrightu, vynikající stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

  • Robert Indiana

    (1928-2018)

    Czech Love

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:11

    koberec z ručně tkané vlny (multiple), 2006, 38 x 38 cm, 319/00, nákladem Galerie F, na zadní straně číslováno a signováno v tisku na textilním štítku, vynikající stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Banksy

    (1974)

    Walled Off Hotel Palestine

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:12

    plakát (giclée), 2019, 59 x 42 cm, LD značeno slepotiskem Walled Off Hotel, na zadní straně značeno růžovým razítkem, Tento originální Banksyho plakát byl vytvořen pro Walled Off Hotel in Betlému v Izraeli exkluzivně pro hosty hotelu. V roce 2017 otevřel Banksy Walled Off Hotel s nejohavnějším výhle…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

  • Banksy

    (1974)

    Rude Snowman

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:13

    ofset na papíře, 2006, 14,5 x 17,5 cm, značeno na zadní straně v tisku, vynikající stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    V. Nezval: Diabolo

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:00

    bibliofilie, obálka a úprava V. Obrtel, ex. 239/550, ed. Olymp, sv. 5, vytiskla Legiografie, vyd. Nakladatelství Vaněk & Votava, Praha, 1926, brož, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích V.

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:01

    bibliofilie, sign. litografie, suchá jehla, reprodukce a seznam graf. díla V. Strettiho, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1942, napsal Arthur Novák, úprava M. Kaláb, Ex. 10/280, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích III.

    Položka č.: 676

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:02

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Leon Barry: Děd

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:03

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Marie Marešová

    (1924-2000)

    V. Říha: Růženec

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Radovánky nevinných dítek o vánocích od Jakuba Jana Ryby

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:05

    bibliofilie, 1934, 26,5 x 21,5 cm, ilustrace a typografická úprava Karel Svolinský, vydal Spolek českých bibliofilů 1934, mírně poškozený přebal, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Listina krále Vladislava

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:06

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Stvoření světa

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:07

    16 x ofset, 32,7 x 24,5 cm, vše značeno v tisku Jean Effel, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1919)

    Involuce nitra

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:08

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Útěcha srdce

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:09

    bibliofilie, kolem 1902, 15 x 11 cm, modlitby pro vzdělané paní a dívky české, Praha, česká grafická společnost Unie, sepsal Xaver Dvořák, barevná ilustrace ve frontispisu, dvoubarevné ilustrace a secesní výzdoba každé stránky Hugo Böttinger, 515 stran, Antikvariát Dlážděná, žák E. Lišky a F. Jenewe…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Marie Chadimová - Martinová

    (1922-1987)

    In memoriam

    Položka č.: 684

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:10

    bibliofilie s devíti linoryty, 1987, 32 x 15 cm, 199, In memoriam Marie Chadimové - Martinové vytiskl Jiří Chadima, Praha, 1987, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Petr Bezruč - Desítky života Macharova

    Položka č.: 685

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:11

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Hojden

    (1893-1975)

    Havířské písně

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:12

    bibliofilie, 1972, 30,3 x 24 cm, Příbram, 1972, volné listy, mírně zašpinený obal, mírně ohnuté rohy obalu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, poté prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium u F.Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Charles de Coster: Flanderské legendy

    Položka č.: 687

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:13

    bibliofilie s původními dřevoryty, 1941, 25 x 19,9 cm, přeložil Jaroslav Zaorálek, slovo o autorovi napsal Vojtěch Jirát, třiceti jedním dřevorytem vyzdobil Karel Štika, typograficky upravil Oldřich Menhart, Jansonovou latinkou vytiskl Karel Kryl v Kroměříži, vydal ELK v Praze, 1941, počet stran 136…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Léto v rodném Podkrkonoší

    Položka č.: 688

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (279 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:14

    Aktuální cena: 7.800 CZK (279 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Starohanácké písně

    Položka č.: 689

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:15

    bibliofilie, 1929, 6,2 x 3,6 - 17,9 x 11,8 cm, sign. LD Karel Minář, Starohanácké písně Jana Kužníka z Muzy moravské vydané 1813 Tomáše Fryčajem se třemi dřevoryty Karla Mináře (z toho jeden na obálce), Kroměříž 1929, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského,…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jou Hloucha

    Pohádky japonských dětí

    Položka č.: 690

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:16

    kniha, 25 x 18,2 cm, Zemědělské knihkupectví A. Neubert v Praze 1926, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Vzpomínka na naše mládí

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:17

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Různí autoři

    Sedm exlibris

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:18

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Soupis knižních značek

    Položka č.: 693

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:19

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu