• Josef Lada

    (1887-1957)

    Léto

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    tisk, 34 x 49 cm, vyd. Odeon, Praha, 1971, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Jaro

    Položka č.: 674

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    6 reprodukcí

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    reprodukce, 43,5 x 31 cm, 6x reprodukce, Malá Galerie, vyd. Slovart, 1998, volné listy v obálce, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Veselý krok přes celý rok

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    sešit, 27 x 22 cm, 22x knižní litografie J. Lada, vyd. A. Synek, Praha, 1929, pův. sešit, chybí obálka a poslední stránka s obrázkem, místy zásahy barevné tužky, , Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pohádky naruby

    Položka č.: 671

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    kniha, 23 x 17 cm, ilustrace J. Lada, vyd. Společnost Červeného kříže, Praha, 1939, pův. pevná vazba, 90s., restaurováno, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    K. H. Borovský: Epigramy

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    kniha s podpisem J. Lady, 23,5 x 17 cm, podpis na tit. listě J. Lada a M. Novotný (doslov), vyd. Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod, 1949, ex. 288/500 na lepším papíře s faksimilem autografu Karla Havlíčka, polopergamenová převazba, pův. obálka vevázána, 90s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážd…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zimní radosti

    Položka č.: 669

    tisk, 34 x 49 cm, vyd. Odeon, Praha, 1969, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zima

    Položka č.: 668

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Halekačky naší Kačky

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    kniha, obálka, titulní list, 23 barev. ilustrací, dekorativní ornament v horní a dolní části listů a závěrečná viněta Jos. Lada, vydal Melantrich, Praha 1932, orig. brož., 48 s., obálka zašlá, na stránkách drobná zašpinění, titul a ob. dozdobeny pastelkou, Antikvariát Ostrovní, člen SVU Mánes a SČUG…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Konvolut map

    Položka č.: 666

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kolektiv autorů

    Schul - Atlas über alle Theile der Erde

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    mapa, 1858, 23 x 16,5 cm, 39 barevných mědirytových map, vazba původní, polokožená, vazba opotřebená, uvolněný hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    mědirytina, 21,5 x 29,5 cm, z Theatrum Europaeum Matthäuse Meriana ((1593-1650), rytci: Carlo Cappi, Johann Philipp Abelinus, Heinrich Oraeus, Johann Peter Lotichius, Johann Georg Schleder, Martin Meyer, Wolfgang Jacob Geiger ad., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • I. W. Engelman

    Mapa Bretagne a Normandie

    Položka č.: 662

    kolorovaná rytina, 1790, 53,5 x 75 cm, značeno PD Gestochen von I. W. Engelman in Wien., Neueste Generalkarte von Frankreich, Nach den bessten bisher bekantgemachten Karten und nach den in Frankreich gemessenen Triangeln, Verfasst von Herrn Cassini de Thury Mitglied der k. Akad. der Wiss. zu Paris. …

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Cadurcium Vernaculé Quercy

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    mědirytina, 1662, 38,5 x 50 cm, značeno PD v desce Amsterdami Guiljelmus Janssonius & Johannes Blaeuw Excudebant., podrobná mapa francouzské provincie, uprostřed město Cahors, vydal J. W. Blaeu v Amsterdamu, LD: Milliaria Gallica, při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír, přeloženo

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    St. Omer v Artois, Francie

    Položka č.: 660

  • Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Mapa Francie

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1754, 49 x 51,7 cm, značeno PD v kartuši: par le Sr. Robert Geographe ord. du Roi., uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Mapa Burgundska - partie Méridionale

    Položka č.: 658

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1749, 46,5 x 50,2 cm, značeno PD v kartuši: par le Sr. Robert Geog? Ordin? du Roy, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Mapa Burgundska - parit Septentrionale

    Položka č.: 657

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1752, 48 x 50 cm, značeno LD v kartuši: par le Srov. Robert Geographe ordinaire du Roi, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

  • Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Mapa Ruského impéria - partie orrientale

    Položka č.: 656

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1750, 46,3 x 59 cm, značeno PD v kartuši: Robert de Vaugondy, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Nicolas Sanson

    (1600-1667)

    Mapa Le Cercle de Baviere

    Položka č.: 655

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1704, 64,5 x 45 cm, značeno v kartuši, vytištěno v Paříži H. Iaillotem, uprostřed slepený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bourgogne Comté de Brresse

    Položka č.: 654

    kolorovaná mědirytina, mapa, 42 x 51,5 cm, značeno PD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, místy zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bressia Vulgo Bresse

    Položka č.: 653

    kolorovaná mědirytina, mapa, 39,5 x 52 cm, značeno LD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • M. Rizzi Zanoni

    Mapa Německa

    Položka č.: 652

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 44,8 cm, značeno v kartuši Par. M. Rizzi Zannoni, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Rigobert Bonne

    (1727-1795)

    Mapa Ameriky

    Položka č.: 651

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30,5 x 44,3 cm, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Rigobert Bonne

    (1727-1795)

    Mapa Jižní Ameriky

    Položka č.: 650

    ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 43,5 cm, uprostřed slepený papír, na papíře zahnědlé skvrny, při pravém okraji tisku zašpiněno, , antiqari.at Radhošťská

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Labe

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    kolorovaná mědirytina, 39,2 x 49 cm, značeno PD v tisku: Amftelodami Apud Joannem Jansonium, uprostřed slepený, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Rakouska (Austria)

    Položka č.: 648

    kolorovaná mědirytina, 36,3 x 52,5 cm, uprostřed slepený, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Frederyk de Wit

    (1629/30-1706)

    Regnum Bohemia

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    kolorovaná mědirytina, 50 x 58,5 cm, uprostřed přeložený, lepený, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Georg Matthaüs Seutter

    (1678-1757)

    Alegorická mapa Ostrov lásky

    Položka č.: 646

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    kolorovaná mědirytina, 1735, 49,5 x 57,3 cm, značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp. , uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)