• Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Zykmund?

    Prsatá

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:10

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Václav Zykmund?

    Libido

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:12

  • Václav Zykmund?

    Hoří na obou koncích

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:14

  • Karel Svolinský

    Prorok

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Ženský akt v modré (P. F. 1967)

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:18

    kombinovaná technika, papír, 1966, 18 x 11 cm, sign. PD V. Volášek, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Návštěva v atelieru

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:20

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Claudia Staib

    Před zrcadlem (Libris Staib)

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:24

    suchá jehla, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD Eleonora Staib, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:26

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Anděl strážný

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:28

    dřevoryt, 11,8 x 6,8 cm, sign. PD Janoušek, při okrajích lehce pokrčený, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stojící žena

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:30

    litografie, 60 x 33,8 cm, č. 132/300, PD popsáno: Hommage a Patrik Nagel, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:32

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:34

    litografie, 15,5 x 9 cm, sign. PD L Jiřincová , č. 78/100, patrné přeložení, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:36

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:38

    litografie, 1937, 19,1 x 13,5 cm, značeno v desce , papír zažloutlý, na papíru drobné žluté skvrnky, po okrajích papíru stopy od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:40

    litografie, 1977, 12 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 77, tištěno jako přání: papír uprostřed přeložen, na levé straně grafika, na pravé straně papíru přání od Lumíra Randýska, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:42

    litografie, 4,6 x 3,2 cm, sign. DU Jeňýk Pacák, č. 95/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Fialový akt

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:44

    serigrafie, 22,5 x 15 cm, sign. DU Boris Jirků, rám, č. 30/40, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Půlakt

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:46

    litografie, 1943, 19 x 13,5 cm, sign. PD Jan Bauch 43, pasparta, pasparta otřepena, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Fauna

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:48

    dřevoryt, 39,5 x 34,3 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, č. 5/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Franz Schenk

    Nechoď tam...

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:50

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Franz Schenk

    U panského dvora...

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:52

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Franz Schenk

    Ta řeznická chasa...

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:54

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Franz Schenk

    Když jsem šel od vás...

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Jaké je to hezké...

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:58

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Franz Schenk

    Jeníčku bloudíš...

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 17:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Časně ráno za svítání...

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 17:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Andulko nebuď trucovitá...

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 17:04

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Franz Schenk

    Až já budu velká...

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 17:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)