• A. Václav Mašek

    Volání o pomoc

    Položka č.: 240733

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:46

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 7,2 x 23,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 228968

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    litografie, 2008, 30,5 x 23 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2008, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kachničky a potrubí

    Položka č.: 231822

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:47

    olej, papír, 2006, 42 x 59 cm, sign. PD Jan Spěváček 06, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • A. Václav Mašek

    Radost

    Položka č.: 240734

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:48

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Na balkoně

    Položka č.: 231925

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    sítotisk, 1987, 29,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 87, č. 12/50, soupis Hédervári č. 87, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • Michael Rittstein

    Vlažná sprcha

    Položka č.: 231927

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:49

    litografie, 1996, 37 x 48 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 33/50, soupis Hédervári č. 105, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • S. Imramovská

    Slunečnice

    Položka č.: 240786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:50

    dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Rittstein

    2 návody

    Položka č.: 231928

    sítotisk, 1981, 62,5 x 34,8 cm, sign. PD M. Rittstein 81, soupis Hédervári č. 52, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Ladrová

    (1981)

    Krajinka

    Položka č.: 236208

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    přírodní barvivo na bavlněném papíru, 2018, 18 x 26 cm, sign. zezadu Marie Ladrová 2018

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Slobodan Jevtič

    Větší grafika

    Položka č.: 237265

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:55

    hlubotisk, 1991, 22 x 30 cm, sign. PD Slobodan Jevtič 91

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie k bojovníkovi

    Položka č.: 240981

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:56

    litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď modliteb

    Položka č.: 237268

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Položka č.: 238305

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:57

    serigrafie, 2013, 61 x 43,5 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/4

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • A. Václav Mašek

    Diskuze

    Položka č.: 240982

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:58

    tuš, papír, 20 x 27,2 cm, zašlý papír, místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Televize

    Položka č.: 238306

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    serigrafie, 2006, 62 x 94 cm, sign. PD Procházka 07, č. 2/5

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Andrea Fosterová

    Anděl

    Položka č.: 238415

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 19:59

    litografie, 2005, 14 x 12,5 cm, sign. PD Forsterová 2005, č. 14/50

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Bohumil Ullrych

    Domy / Malování na zahradě

    Položka č.: 240997

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:00

    akvarel, papír / lavírovaná tuš, papír, 35 x 27,5 cm, na papíru razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír zašlý, na jednom z okrajů natržen cca 3 cm; roh papíru pokrčen a lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ewa Nemoudry

    Babí léto

    Položka č.: 238444

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 2012, 27 x 21,5 cm, sign. PD E. Nemoudry 2012, č, 136/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ewa Nemoudry

    Le matin des magiciens

    Položka č.: 238445

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:01

  • Bohumil Ullrych

    Dívka červené sukni

    Položka č.: 241001

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:02

    tempera, papír, 38 x 27,5 cm, kousek papíru na pravém okraji utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ewa Nemoudry

    Il ya un homme

    Položka č.: 238446

    litografie, 54 x 76 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 57/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Dálniční sbírka

    Položka č.: 238513

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:03

    litografie, 20x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 17/90, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Kopecký

    Zima

    Položka č.: 238580

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    serigrafie, 2010, 30 x 30 cm, sign, PD Ivo Kopecký 2010, č. 27/30, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Michael Rittstein

    Štěkači

    Položka č.: 238593

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:05

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Žena z červeným šátkem

    Položka č.: 241010

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Rittstein

    Modré sukýnky

    Položka č.: 238594

  • Michael Rittstein

    Na balkoně

    Položka č.: 238595

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:07