• Jan Saudek

    Prchavý sen (Whore with Cigarette/The Dream of Evelyn/The Elusive Dreams of Last Summer)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:46

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1976/1977, 27 x 22,1 cm, sign. PD Jan Saudek, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno, nečíslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jan Saudek

    Milan

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:47

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1975/1980, 37,5 x 27,3 cm, sign. PD Jan Saudek, 26/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jan Saudek

    Who Cares? (Mily, tanečnice)

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:48

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 32,8 x 28,7 cm, sign. PD Jan Saudek, 2/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Patrik a Denisa

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:49

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1982/1984, 25,7 x 38,8 cm, sign. DU Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Jan Saudek

    David

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:50

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1979, 26 x 23 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, Fotografie zachycuje umělcova syna Davida. David Saudek (* 28. května 1966 v Praze) je dnes multimediální umělec, tvořící v oblasti klasické malby, fotografie, video-artu a filmu. Na zadní straně značeno autorský…

  • Jan Saudek

    Karolína (Děvčátko v klobouku)

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:51

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1975/1980, 37,8 x 27,3 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Dívka Yid (Little Girl in Underpants and white Shoes)

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:52

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 38 x 28,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 7/20, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Ali + Blani

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:53

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1972/1981, 23 x 27 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Luisa (Whore with Heart Locket)

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:54

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 37,6 x 28,1 (27 x 22) cm, sign. LD Jan Saudek, 3/30, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Georgetta (Hairy/She Goes Strong)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:55

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1984, 20,7 x 28 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Saudek

    Image No. 203 (Z cyklu This Star is Mine)

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:56

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1978/1979, 22,7 x 26,7 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, v pravém horním rohu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Baletka (Woman in Fox Fur and Doll/Ballerina)

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:57

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1976/1977, 27,8 x 22,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 25/50, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorskými razítky Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    A Pregnant Child, 1977

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:58

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 28 x 23 cm, sign. PD Jan Saudek, 24/50, LD popsáno autorem, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Marcela (Katčin klaun)

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:59

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1980, 22,5 x 17,2 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Michaela

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:00

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1975/1980, 13 x 19,4 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Saudek

    Mystery Light (Image No. 220)

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:01

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1980/1981, 23,2 x 28,8 cm, sign. LD a PD Jan Saudek, 25/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Portrait of Little Miroslava

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:02

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1975/1980, 21,8 x 18,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 24/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Image No. 23

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:03

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1972/1982, 21,5 x 28,2 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Saudek

    Ali

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:04

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 27,7 x 21,5 cm, sign. PD Jan Saudek, 6/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Rodina (Objetí)

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:05

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1966/1982, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    První den doma (Newborn being Wrapped in Swaddling Clothes)

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:06

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1963/1980, 28,6 x 22,2 (22 x 14,5) cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Klíč

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:07

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1973/1979, 26,8 x 23,6 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Saudek

    Dětství (Image No. 70)

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:08

    bromostříbrná fotografie (vintage print), 1974/1980, 22 x 17,2 cm, sign. PD Jan Saudek, 24/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    tuš, akvarel, běloba, papír, 1985, 55 x 40 cm, sign. PD Smetana, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    tužka, papír, 1966, 20,4 x 14,5 cm, sign. PN Ladislav Zívr, Ladislav Zívr zcela bezpochyby patří k nejdůležitějším představitelům českého moderního umění. Jako sochař se snažil využít všech podnětů, se kterými přišla evropská avantgarda – od kubismu přes surrealismus, civilismus až po imaginativní a…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava muže

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    tuš, papír, 1947, 16 x 10 cm, sign. PD Hudeček 47, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava ženy

    Položka č.: 52

    tuš, papír, 1945, 19 x 14,5 cm, monogr. LD FH 25.I. 45, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Sádrový portrét mé hlavy

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.000 €)

    olej, lepenka, 1940, 21 x 39,5 cm, sign. LD F. Hudeček 40, rám, vzadu popsáno autorem - Sádrový portrét mé hlavy (od Jaroslava Smrže - v majetku Jihočeské galerie na Hluboké na mosazné míse, vytvořené podle mého návrhu sochařem Jaroslavem Dittrichem. Ach,ty moje gypsová hlavo! Raritní ukázka tvorb…

    Aktuální cena: 100.000 CZK (4.000 €)

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Přenosná žena je ukládána na lůžko (Večerní toaleta)

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    koláž, papír, 1949, 35 x 25 cm, Adolf Hoffmeister, muž mnoha talentů a jedna z nejvýraznějších osobností české meziválečné avantgardy, sice vystudoval práva, ovšem dnes je znám spíše jako spisovatel, publicista, dramatik, ilustrátor, malíř, kreslíř, scénograf, karikaturista, překladatel, diplomat, v…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Položka č.: 49

    koláž, papír, 42 x 30 cm, Adolf Hoffmeister, muž mnoha talentů a jedna z nejvýraznějších osobností české meziválečné avantgardy, sice vystudoval práva, ovšem dnes je znám spíše jako spisovatel, publicista, dramatik, ilustrátor, malíř, kreslíř, scénograf, karikaturista, překladatel, diplomat, vysokoš…