Dámy u člunu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:02

    kolorovaná chromolitografie, 1896, 30 x 20,6 cm, DU Der Bazar, Illustrirte Damen-zeitung, Juni 1896; PD Berlin S.W.; LD P1.-204., lehce zažloutlý papír, uprostřed papír přeložen / lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Šaty na promenádu / Moderní účesy

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:04

    chromolitografie, 1896, 28,9 x 20,8 cm, DU Grosse Modenwelt, popis jednotlivých modelů šatů; PD Wien-Barlin, Februar 1896; LD Deposé; na zadní straně papíru Profily s typmi účesú Moderne Frisuren, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dvě dámy v šatech / Moderní účesy

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:06

    chromolitografie, 1895, 29 x 20,9 cm, DU Grosse Modenwelt, popis jednotlivých modelů šatů; PD Wien-Barlin, December 1895; LD Deposé; na zadní straně papíru Profily s typmi účesú Moderne Frisuren, lehce zažloutlý papír, u spodního okraje papír 1 cm natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dámy v kloboucích

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:08

    litografie, 29,7 x 21 cm, DU 6. barevná příloha ku novým Pařížským Módám, papír lehce zažloutlý, uprostřed přeložen, místy lehce pokrčen, PN u okraje tmavší skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v šatech / Moderní účesy

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:12

    litografie, 29,4 x 21 cm, Du Grosse Modernwelt, pod nadpisem popis jednotlivých šatů, PD Wien-Berlin, Juli 1896; LD Deposé; zezadu na papíru Moderne Frisuren - typy moderních dobových účesú, papír lehce zažloutlý, na straně s účesy patrných nékolik drobných nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár v kloboucích

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:14

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 11 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma s korunkou

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:16

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy s kožíšky

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:18

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na pravé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:20

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na levé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v rukavičkách

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:22

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, na pravém okraji nažloutlý flek (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v turbanu a dáma v růžových šatech

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:24

    kolorovaná mědirytina, 17 x 10,8 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, dole v levém rohu kousek papíru odtržen (nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:26

    kolorovaná mědirytina, 18 x 10,9 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 III., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Portrét dámy s kloboučky

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:28

    kolorovaná mědirytina, 18,8 x 10,7 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 IV., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, u pravého okraje na papíru menší šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár při rozhovoru

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:30

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 11,3 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma s dopisem

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:32

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,7 cm, značeno LD 5. Octobre 1841, PD 1772; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okraji papír lehce ztmavlý, na pravém okraji malý nahnědlý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v zelených šatech

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:34

    kolorovaná rytina, 24,3 x 14 cm, značeno LD 25 Septembre 1841, PD 1769; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okraji papír lehce zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár v dobových šatech

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:36

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,8 cm, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v zelených šatech

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:38

    kolorovaná rytina, 23,1 x 18 cm, nalepeno na papíru, DU: Flandre Damoiselle, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy při čtení dopisu

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:40

    kolorovaná rytina, 24,3 x 14,8 cm, nalepeno na papíru, značeno LD 20. Septembre 1841, PD 1768; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, papír při okrajích nepatrně zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dámy na lavičce

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:42

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,9 cm, značeno LD 15. Septembre 1841, PD 1766; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma v pruhovaných šatech a dáma v kloboučku

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:44

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 5. Septembre 1841, PD 1764; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dámy v pláštích a kloboučcích

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:46

    kolorovaná rytina, 24,4 x 14,8 cm, značeno LD 25 Aut. 1841, PD 1761; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma v modrém přehozu

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:48

    kolorovaná rytina, 24,4 x 14,8 cm, značeno LD 31 Octobre1841, PD 1778; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Tři gentlemani

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:50

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 31 Octobre1841, PD 1778; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma v červeném křesle

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:52

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,5 cm, značeno LD 25 Octobre1841, PD 1777; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, na pravém okraji nepatrný flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Svatební šaty

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:54

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 15 Octobre1841, PD 1774; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, na pravém okraji a dole uprostřed menší žlutá skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma ve fialovém s žlutou šerpou

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:56

    kolorovaná rytina, 17 x 10,8 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., papír lehce zašlý, na papíru několik bledě žlutých skvrn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma v modrých šatech s kloboučky

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 14:58

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 V., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dámy u růžového keře

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 VI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, na levém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Holčičky v dobových šatech

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 15:02

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 10,3 cm, nalepeno na papíru, PH Tab IV. , PD 2; LD 1, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)