Mountain panorama

    No.: 59

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 15:58

    oil, cardboard, 49 x 65 cm, sign. lower/left, framed

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    A path through a birch grove

    No.: 60

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 15:59

    oil, canvas, 50,5 x 76 cm, sign. lower/left, framed

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Country

    No.: 61

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 16:00

    oil, plate, 26 x 36 cm, framed

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    The square with the church

    No.: 70

    Planned termination: 05. 10. 2022 16:09

    oil, plywood, kolem roku 1880, 34 x 27,5 cm, framed, cleaned up, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Hunting still life I.

    No.: 72

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 16:11

    oil on canvas, 18th century, 58 x 83 cm, framed, painting slightly cracked, small damages on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Hunting still life II.

    No.: 73

    Planned termination: 05. 10. 2022 16:12

    Vera Icon (Jesus)

    No.: 219

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 18:38

    inlay, 20 x 12,5 / 42 x 35 cm, framed, below in the corners the initials HK, wood cracked in four places on the board,

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Composition

    No.: 230

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 18:49

    monotype, 1994, 31 x 45,5 cm, sign. lower/right nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Musicians

    No.: 290

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 19:49

    white, ink, paper, 16 x 21,5 cm, framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Hrad Křivoklát

    No.: 232414

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 16:08

    olej, plátno, 50 x 68 cm, sign. PD, rám

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Muž s děckem

    No.: 258406

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 16:37

    olej, plátno, začátek 19. století, 42,5 x 34,5 cm, rám, restaurováno, na rámu drobná poškození

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    Múzy

    No.: 259887

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 17:00

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Current price: 601 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    No.: 264733

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 10. 2022 18:38

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Koupající se Číňanky

    No.: 137165

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 10. 2022 18:36

    print, 27,6 x 20,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Moře v bouři

    No.: 264947

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:48

    olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Návrh na obálku knihy: Emil Zola, Kommunard

    No.: 266397

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:34

    tužka, tuš, papír, 26 x 16,7 cm, rám,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Klíč v davu

    No.: 218163

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:02

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:14

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Váza s kruhy

    No.: 238966

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:22

    hlína, v. 61,5 cm,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Pohled na město

    No.: 242803

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:44

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Mlýn

    No.: 242963

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:46

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 18:48

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Samota

    No.: 253844

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 19:40

    olej, karton, 14,5 x 16 cm, rám, mírně poškozeno,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Pohled na kostel

    No.: 262631

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 20:54

    litografie, 13,2 x 9,3 cm, PD značeno na kameni,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Olomouc

    No.: 265774

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 21:42

    ocelorytina, 9,8 x 15,2 cm,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    U Ohře

    No.: 265777

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 21:46

    kolorovaná mědirytina, 10,6 x 14,4 cm,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Russ. Monument bei Teplic

    No.: 265779

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 21:50

    kolorovaná mědirytina, 8,4 x 6,2 cm,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Palác v Bruselu

    No.: 186479

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 10. 2022 14:03

    dry point, 27,5 x 19,5 cm, sign. RD indistinctly, rám, no. 35/300, yellowed paper, on frame minor scratches

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Humphrey Bogart ve filmu Bosonohá komtesa

    No.: 257891

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 26. 10. 2022 14:08

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu The Barefoot Contessa, z roku 1954, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)