Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Lovecký motiv

    Položka č.: 255272

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:51

    olej, plátno, 74 x 54 cm, rám

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Švadlena

    Položka č.: 255273

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:52

    olej, karton, 50 x 64,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét ženy v klobouku

    Položka č.: 255456

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:41

    pastel, uhel, papír, 31 x 22,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koňský povoz

    Položka č.: 237371

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:42

    lept, 14,7 x 21,2 cm, mimo tisk mírně zašpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka

    Položka č.: 250396

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:43

    olej, dřevotříska, 34,5 x 26,5 cm, rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav v Rotterdamu

    Položka č.: 230033

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:44

    tuš, papír, 15 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 244511

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:45

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 13,9 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Frant. Kubín

    Položka č.: 217210

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:28

    dřevoryt, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Z knih R. Klinkovského

    Položka č.: 217212

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:30

    litografie, 7,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květina

    Položka č.: 217692

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:52

    kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:56

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:18

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:28

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 226990

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:30

    lept, 1944, 9,8 x 8,5 cm, vzadu popsáno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 232929

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:10

    tuš, akvarel, papír, 7,7 x 5,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 232932

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:16

    litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:26

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:48

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:52

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům v Číně

    Položka č.: 234076

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:06

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:24

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Les

    Položka č.: 183731

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:24

    tempera, karton, 34 x 44,5 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 18:58

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad

    Položka č.: 238103

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 19:14

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    CML in Blue

    Položka č.: 238365

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:04

    tuž, papír, 1979, 9 x 9 cm, sign. PD, 12.79

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Želva (Traag Maar Zeker in 1958)

    Položka č.: 242710

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:36

    dřevoryt, 7,5 x 11,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město

    Položka č.: 242803

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:42

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Madona s dítětem

    Položka č.: 242993

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:54

    anaplast, plátno, 80 x 63,5 cm, , na několika místech odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kampa pod Karlovým mostem

    Položka č.: 246313

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:34

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    Položka č.: 249212

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:18

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook