Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    George a Mária International Show

    No.: 282495

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 08. 2024 18:12

    tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Potok

    No.: 282494

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 08. 2024 18:13

    olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Loď

    No.: 282493

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 13. 08. 2024 18:14

    tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Stařenka

    No.: 282492

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 08. 2024 18:15

    olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Polní krajina

    No.: 282503

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:38

    pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Menčice

    No.: 282502

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:39

    akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Stará stodola ve Zdelově

    No.: 282501

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:40

    tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Krajina

    No.: 281917

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:41

    olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Statek mezi stromy

    No.: 281859

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:42

    olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Luční krajina

    No.: 281835

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:43

    olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    U řeky

    No.: 281836

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:44

    olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    No.: 259348

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:45

    olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Žena

    No.: 282512

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 18:27

    lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    S kohoutem a květinou

    No.: 282521

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:05

    psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    S pávem a píšťalou

    No.: 282520

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:06

    psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rybáři

    No.: 274415

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:07

    litografie, 37 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Venkovská scéna

    No.: 268777

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:19

    tapisérie, 70 x 131 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem original tapestry wall hanging, England, Worcestshire, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    České umění XIX. století

    No.: 267382

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:35

    tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kompozice

    No.: 249471

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:36

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jezdec

    No.: 242479

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:37

    litografie, 13,2 x 12 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    No.: 234099

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:38

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Domek u cesty

    No.: 229947

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:39

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:40

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)

    No.: 260931

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:41

    4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.