Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Rukopis

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    inkoust, pergamen, 56 x 44,5 cm, latinský rukopis na pergamenu, opis darovací listiny z Padovy z konce 15. století, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:01

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:04

    tempera, pastel, papír, 1986, 39,5 x 27,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:05

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:07

    olej, plátno, 1941, 35 x 46 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:12

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:16

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:19

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:20

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:21

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:30

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:57

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:02

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:04

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:05

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 550 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:06

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:14

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:24

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice s vlčími máky

    Položka č.: 231302

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:28

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:29

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:30

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:31

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:32

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 245141

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:17

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 245142

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:18

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pozorovatelé

    Položka č.: 245143

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:19

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    5 náklaďáků

    Položka č.: 245144

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:20

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 245145

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (343 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:21

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.600 CZK (343 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:07

    kombinovaná technika, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dole věnování, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:08

    olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook