Die Statt Eger am Wasser Eger
No.: 1056Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:20
dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
No.: 1088Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 1143Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:47
Current price: 500 CZK (21 €)
Testament de Louis XVI
No.: 1147Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:51
Current price: 500 CZK (21 €)
Dobytí Bastily
No.: 1148Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:52
Current price: 500 CZK (21 €)
neznámý autor
San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900
No.: 1380Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:44
bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 500 CZK (21 €)
Mostecká věž
No.: 1540Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Rodinný výjev I.
No.: 1597Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)