• Jan Spěváček

    (1973)

    Vlhké schody

    Položka č.: 281631

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:14

    olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Hommage a Valerie

    Položka č.: 281759

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:22

    fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Brodící se koně

    Položka č.: 281540

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:43

    pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bradáček

    (1922-1984)

    Hlava

    Položka č.: 281605

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48

    patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Yitt Kampak

    Anima Mundi I.II. (diptych)

    Položka č.: 281451

    Vyvolávací cena: 51.000 CZK (2.125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:56

    olej, akryl, sololit, 95 x 47 cm, LD monogr. Y.K., původem česká autorka vystudovala pražskou AVU, ale již během studií se poprvé vydala do Indonésie, která ji uchvátila natolik, že tam následně žila 12 let. Během svého pobytu studovala indonéskou kulturu a jazyky a vytvořila sbírku inspirovanou ind…

    Aktuální cena: 51.000 CZK (2.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Shovívavý stín

    Položka č.: 281686

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:09

    akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heres

    (1992)

    Póza II

    Položka č.: 281645

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Perič

    (1957)

    Burning heads - Yellow flame

    Položka č.: 281626

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:09

    akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Na moři

    Položka č.: 281449

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:54

    olej, plátno, 2019, 92 x 73 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběhu…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Kouř I.

    Položka č.: 281526

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:29

    akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Váza Chimera

    Položka č.: 281606

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:49

    sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Torsos

    Položka č.: 281383

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:48

    plakát, 150,5 x 101 cm, sign. DU Andy Warhol, rám

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Fašianoková Rakoušová

    Hrátky v pralese

    Položka č.: 281657

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40

    akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol (after)

    Superman

    Položka č.: 281385

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:50

    serigrafie, 1981, 96,5 x 96,5 cm, rám, vzadu razítko ve výřezu Andy Warhol 1981, publisher Ronald Feldman, Fine arts, Nex York, přiložen certifikát pravosti C&P Fine Arts

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Kameny ve tmě

    Položka č.: 281608

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51

    olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jerie

    (1977)

    Policista z Eldoráda

    Položka č.: 281315

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:40

    olej, plátno, 2019, 70 x 50 cm, sign. PD JERIE 2019, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Žbluňk

    Položka č.: 281450

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:55

    olej, plátno, 2016, 75 x 110 cm, sign. PD J.Spěváček 2016, lišta, Jan Spěváček absolvoval Fakultu výtvarných umění v Brně u prof. J. Načeradského. Převážná část jeho tvorby se zaměřuje na zachycování krajinných výjevů, čímž se hlásí k tradici české krajinářské školy. Jeho hlavní zájem spočívá však v…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kohoutová

    (1975)

    Žlutá růže

    Položka č.: 281444

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:49

    akryl, samet, 2011, 60 x 50 cm, sign. PD TKohoutová

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Věneček

    Položka č.: 281436

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41

    akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Éterická

    Položka č.: 281531

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34

    akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Niki de Saint Phalle

    (1930-2002)

    Monster

    Položka č.: 281380

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:45

    litografie, 1995, 64 x 104 cm, sign. PD Niki de St Phalle, rám, č. 130/250, Niki de Saint Phalle byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tvorbě často tematizovala feministic…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Astrální seance (Zasedání času)

    Položka č.: 281287

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:12

    tempera, papír, 42,5 x 53 cm, sign. LD Valter K., rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kafka

    (1896-1973)

    Principál

    Položka č.: 281390

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:55

    akvarel, kombinovaná technika, karton, 1960, 46,5 x 25 cm, sign. PD Kafka, rám, soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Janošková

    (1935)

    Robinson Jeffers: Mara

    Položka č.: 280132

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:32

    7x monotyp, 1963, 20 x 13,5 cm, vše monogr. EJ 1963, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera na VŠUP v Praze, poté V. Sychry a A. Pelce na AVU v Praze, členka skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    Položka č.: 281642

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    Položka č.: 281641

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Pomněnka I.

    Položka č.: 281437

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:42

    akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Macht

    (1977)

    Sen o Haribo

    Položka č.: 281440

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.230 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:45

    zrcadláž, 2021, 88 x 88 cm, sign. PD Jiří Macht, rám, č. 3/10

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Vánoce 1975

    Položka č.: 281741

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:04

    fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Políčko

    Položka č.: 281312

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:37

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook