Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:32

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:44

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:51

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:07

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:32

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:05

    olej, karton, 23 x 34 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:07

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Položka č.: 220211

    Vyvolávací cena: 360 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:36

    olej, plátno, 36 x 60 cm, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 360 CZK (13 €)

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:41

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:52

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:54

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:00

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:05

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 224017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:09

    litografie, 18,2 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)