Humr

    Položka č.: 243002

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:58

    výšivka, 44 x 59,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Zámek Kribstein

    Položka č.: 243003

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:00

    tisk, papír, 36 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:22

    lept, 1920, 27,5 x 24 cm, sign. PD , rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Pohled z okna

    Položka č.: 208858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:30

    linoryt, 1976, 14 x 12,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:32

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Lev fotí

    Položka č.: 213803

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:54

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Břízy

    Položka č.: 214289

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:56

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, PD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce

    Položka č.: 214290

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:58

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, LD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Frant. Kubín

    Položka č.: 217210

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:08

    dřevoryt, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Z knih R. Klinkovského

    Položka č.: 217212

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:12

    litografie, 7,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Č. Choděra

    Položka č.: 217220

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:18

    lept, 8,5 x 5,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Jan Rhebergen

    Položka č.: 217223

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:24

    dřevoryt, 9,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris J. Rhebergen

    Položka č.: 217224

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris S. Rebase

    Položka č.: 217234

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:30

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Ex libris M. Lepp

    Položka č.: 217235

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 3,8 x 2,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Ex libris František Vaníček

    Položka č.: 217238

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:34

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)