Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Lyže ve sněhu

    Položka č.: 281161

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:55

    dřevoryt, 6 x 7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa

    Položka č.: 281160

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:56

    dřevoryt, 6 x 7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kovář

    Položka č.: 281159

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:57

    tužka, papír, 19,7 x 15,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Havíři

    Položka č.: 281158

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:58

    tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Německá vesnice

    Položka č.: 281157

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:59

    mědirytina, 8 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ležící Helena

    Položka č.: 281156

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:00

    lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ex libris T. Prokopová

    Položka č.: 281155

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:01

    linoryt, 15 x 9,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zima

    Položka č.: 206690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:03

    litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:12

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200758

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:08

    akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:46

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279355

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:48

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:06

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:14

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mešita v Sýrii

    Položka č.: 280071

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:26

    olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 280081

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:32

    tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lebka s hadem

    Položka č.: 265874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:22

    rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrh erbu

    Položka č.: 255250

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orchidej

    Položka č.: 273770

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14

    olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlynářka

    Položka č.: 275968

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK

  • Neznámý autor

    Přadlena

    Položka č.: 277492

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:42

    tuš, tužka, papír, 23 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét

    Položka č.: 281478

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:23

    olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ulice

    Položka č.: 281480

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25

    olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook