Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Roubenka

    Položka č.: 245732

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:27

    olej, plátno, 82 x 72 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s jablky

    Položka č.: 245802

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:33

    litografie, 31 x 26 cm, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice růží

    Položka č.: 244133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:34

    tempera, běloba, karton, 50,5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • neznámý autor

    Dvojitá kaple v Chebu

    Položka č.: 245727

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:22

    mědirytina, 19. století, 10,2 x 7,5 cm, mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lovecký výjev

    Položka č.: 245810

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:23

    litografie, 17,5 x 26 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Před hranicemi

    Položka č.: 245714

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:24

    mědirytina, 19. století, 7,9 x 10,2 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 245733

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:25

    ocelorytina, 19. století, 9,6 x 13,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:13

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Lov

    Položka č.: 234940

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:52

    kolorovaný lept, 35,5 x 43 cm, při okraji mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:54

    tužka, běloba, papír, 22 x 14 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:11

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:12

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    Položka č.: 235372

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:14

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    Položka č.: 242448

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:03

    lept, 12,1 x 7,2 cm, papír lehce zažloutlý, na levém okraji (mimo tisk) několik drobných skvrnek žluté barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    Položka č.: 242453

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:06

    dřevoryt, ruční papír, 7,1 x 4,6 cm, na levém okraji papíru (mimo tisk) dvě světlé skvrnky žluté barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnička

    Položka č.: 242459

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:11

    dřevoryt, 12,1 x 18,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ulička mezi domy

    Položka č.: 242461

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:13

    dřevoryt, 1830, 18,1 x 12 cm, značeno PD, mírně zažloutlý papír, nahoře a na levém okraji jsou na papíru žluté svrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:27

    litografie, 13,2 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlýn

    Položka č.: 242963

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:24

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Loď v zátoce

    Položka č.: 242968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:25

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    Položka č.: 242979

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:32

    lept, 6,2 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlovy Vary

    Položka č.: 243260

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:41

    mědirytina, 18,5 x 28,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámy autor

    Chinatown

    Položka č.: 243681

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:35

    tisk, 26,5 x 20 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 244077

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:49

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Loď

    Položka č.: 244383

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:10

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Les

    Položka č.: 183731

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:26

    tempera, karton, 34 x 44,5 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podobizna muže s brýlemi

    Položka č.: 245395

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:13

    olej, plátno, 49 x 36,5 cm, rám, na malbě drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sedící muž

    Položka č.: 245400

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:16

    akvarel, papír, 10 x 8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Děvčátko

    Položka č.: 245443

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:47

    kolorovaná fotografie, 44 x 33,3 cm, textilní pasparta, DU značeno: A. Natvogel Nürnberg, Saldorfelstr. 6. , pasparta zašpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zlatá Praha

    Položka č.: 217496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:10

    lept, 1974, 18 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

Facebook