Svatá Tekla

    Položka č.: 249157

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 01. 10. 2020 18:01

    olej, plátno, 79,5 x 64,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 236394

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:22

    akvarel, tužka, běloba, karton, 35 x 47,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    U jezu

    Položka č.: 249453

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:10

    olej, plátno, 64 x 48 cm, rám, zašpiněná a na několika místech poškozená malba a rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Mlýn

    Položka č.: 249451

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:11

    olej, sololit, 23 x 27 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    Útržky z dětství

    Položka č.: 224950

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:12

    koláž, tuš, akvarel, papír, 31,5 x 47,9 cm, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Muži pátrající ve tmě

    Položka č.: 209411

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2020 18:14

    tuš, papír, 1942, 30 x 22 cm, na zadní straně značeno razítky: Týden rozhlasu, obrázková cenzura, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Ležící Helena

    Položka č.: 249406

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:15

    lept, 6,8 x 12,1 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Noemova Archa

    Položka č.: 211133

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 19:00

    tužka, pastelka, papír, 1998, 34,3 x 49,2 cm, sign. PD nečitelně 12. 8. 1998, na zadní straně popsáno autorem: tomu podnikateli Deverovi, čau vole, na papíře v pravém rohu skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Tři Afričané na lovu

    Položka č.: 244517

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:02

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Děvčátko

    Položka č.: 245443

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:04

    kolorovaná fotografie, 44 x 33,3 cm, textilní pasparta, DU značeno: A. Natvogel Nürnberg, Saldorfelstr. 6. , pasparta zašpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:26

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kytice (PF K a M Zinkovi)

    Položka č.: 245595

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:32

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 228196

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 22:32

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 232524

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 22:44

    dřevoryt, 39 x 30,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dívka s leopardem

    Položka č.: 234938

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:12

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Strom zamilovaných

    Položka č.: 235349

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:18

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dům za stromy

    Položka č.: 235351

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:20

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:22

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Dáma s knihou

    Položka č.: 237171

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:44

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Římský bojovník

    Položka č.: 237520

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:48

    dřevoryt, 1963, 14 x 16,5 cm, sign. DU 63, papír lehce zažloutlý a lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hradčany

    Položka č.: 238146

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:36

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ženy v antickém chrámu

    Položka č.: 239014

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:56

    olej, plátno, 115 x 66,5 cm, plátno na malbě poškozeno - rozříznuté 6cm; nahoře u okraje poškozeno, po okrajích dírky po klincích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Neznámy autor

    Knihvazač (Ex Libris Jindřich Svoboda)

    Položka č.: 239036

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:08

    dřevoryt, 5 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Veduta...

    Položka č.: 241789

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:48

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 13,3 x 18,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Podkova pro štěstí - Domažlice

    Položka č.: 242715

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:18

    dřevoryt, 11 x 9,1 cm, lehce zažloutlý papír, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Anděl (PF 1945)

    Položka č.: 242751

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:24

    litografie, 1944, 6,5 x 11,3 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Radostné noviny

    Položka č.: 242753

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:26

    dřevoryt, 11,8 x 9,1 / 9 x 7,2 / 16,1 x 9,6 cm, papír přeložen na dvou místech do formy pozdravu, obsahuje tři různé grafiky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Tři králové (PF 1941)

    Položka č.: 242754

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:28

    litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)