Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Obrněné vozidlo

    Položka č.: 246201

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:40

    tempera, textilie, 33,2 x 32,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Praha

    Položka č.: 246209

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:41

    litografie, 41,3 x 26,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 228855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:20

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:24

    tužka, akvarel, fix, papír, 19,8 x 14,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:44

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad v zimě

    Položka č.: 229968

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:46

    lept, 8 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt s vínem (Ex libris Olga Loutocká)

    Položka č.: 229970

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:50

    dřevoryt, 8 x 2,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 232929

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:12

    tuš, akvarel, papír, 7,7 x 5,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Seewesen Taf. 3

    Položka č.: 235385

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:00

    mědirytina, 26,5 x 34,2 cm, papír na okrajích nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Seewesen Taf. 9

    Položka č.: 235386

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:02

    mědirytina, 26,5 x 34,3 cm, papír u horního okraje natržen, pravý dolní roh papíru lehce ušpiněn a pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    Položka č.: 235392

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:04

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    Položka č.: 235394

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:08

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:22

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tvář (Ex libris RP)

    Položka č.: 218139

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:26

    zinkografie, 1981, 6,5 x 7 cm, sign. DU, ohnutý levý horní roh- poškození zasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V lese (Ex libris Hubert Halk)

    Položka č.: 218141

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:28

    ocelorytiny, 8,5 x 14 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Sova (Ex libris Těhníková)

    Položka č.: 218142

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:30

    lept, 8 x 9,5 cm, sign. PD, 89/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Antický Motiv (Ex libris Rudolfa Pribyša)

    Položka č.: 218147

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:34

    zinkografie, 7 x 9 cm, sign. DU, vzadu razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Míčová hra

    Položka č.: 218151

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:36

    litografie, 10 x 18,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:38

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Mojmír Helcelet

    Položka č.: 218167

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:40

    dřevoryt, 1937, 13 x 7,4 cm, LN značeno ve štočku AD 37, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris manželé Šmídovi

    Položka č.: 218168

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:42

    dřevoryt, 9,9 x 6,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vánoční kapr (Ex libris AB)

    Položka č.: 218849

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:36

    dřevoryt, 4,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Zdravení Ježíška

    Položka č.: 218860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:40

    dřevoryt, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Seewesen (lodní části)

    Položka č.: 237143

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:14

    mědirytina, 25 x 32,5 cm, na papíru drobné žluté flíčky, na pravém okraji natržen papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237160

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:22

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237161

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:24

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, místy papír lehce otrhán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Micky Mouse (PF 1935)

    Položka č.: 242805

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:04

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 208298

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:28

    litografie, 13,2 x 9,3 cm, PD značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květina

    Položka č.: 217692

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 23:28

    kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 217696

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 23:30

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook