Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Podobizna muže s brýlemi

    No.: 245395

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 12. 12. 2022 18:08

    olej, plátno, 49 x 36,5 cm, rám, na malbě drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jezero Bled

    No.: 266875

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 12. 12. 2022 19:40

    olej, plátno, 68 x 100 cm, klínový rám, plátno mírně prohnuté, na malbě místy drobné škrábance,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Žena

    No.: 225310

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 18:38

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dům za stromy

    No.: 235351

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 18:56

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    No.: 235392

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 19:02

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    No.: 235394

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 19:06

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rytíř

    No.: 237943

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 19:14

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    No.: 246751

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:14

    litografie, 8 x 8 cm,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    No.: 246794

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:16

    historická reprodukce, fotografie, 1899, 17 x 11,3 cm, nalepeno na kartonu,, DU popsáno, odřeno, na podkladovém kartonu skvrnky,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Sacres Buidge at Nikko / Cherry blossoms at Kameyama-park, Kyoto (2 pohledy)

    No.: 249219

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:28

    tisk / kolorovaný tisk, 9 x 13,9 cm,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Japonské slavnosti (pohled)

    No.: 249222

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:30

    tisk, 9 x 13,3 cm, pohlednice je zezadu popsaná, pohlednice lehce zažloutlá, PH v rohu lehce pokrčen papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Knihovna lidové tvroby

    No.: 249279

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:36

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kopretiny ve váze

    No.: 249547

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:44

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét T.G. Masaryka

    No.: 260072

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 18:24

    litografie, 29 x 21,8 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    No.: 260926

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 18:42

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    7 x pohlednice z Benátek

    No.: 260927

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 18:44

    7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pohled na louku

    No.: 262400

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 19:12

    olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Strom

    No.: 264692

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 20:20

    olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Žně

    No.: 264957

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 20:36

    dřevoryt, 12,9 x 10,8 cm, pasparta,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Železniční most

    No.: 265782

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 20:52

    olej, karton, 31 x 44,8 cm, rohy kartonu naražené, v rozích malba poškozena,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Krajina s rybníkem a břízami

    No.: 265804

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 21:02

    olej, překližka, 44 x 58,5 cm, rám, na rámu drobné rýhy,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Milenci

    No.: 265812

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 21:14

    dřevořez, 18,5 x 7,1 cm, zažloutlý papír, na pravém a horním okraji flíček od vody, v horní části okraje papíru pokrčeno,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    České umění XIX. století

    No.: 267382

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 22:22

    tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Projekce

    No.: 179059

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:17

    combined technique, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dedication below, slightly yellowed, wavy paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    No.: 186102

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:24

    oil, canvas, 60 x 89 cm, rám, wrinkled canvas, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:25

    pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: k CZK

  • Neznámý autor

    Domažlice

    No.: 195752

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:30

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    No.: 197728

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:35

    lithography, 13,2 x 17,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Koncert

    No.: 199229

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:36

    lithography, 37,5 x 30 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    No.: 199459

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 19. 12. 2022 14:37

    heliotype, 40 x 26 cm, rám, according to Katheleen Lucas, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.