No.: 255247

    Auction price: 6.400 CZK (267 €)

    Planned termination: 05. 10. 2022 16:16

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Current price: 6.400 CZK (267 €)

    U řeky

    No.: 264739

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 11. 10. 2022 18:35

    lept, 1965, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Housata / Jezdec

    No.: 134456

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 10. 2022 18:37

    2x drawing ink, paper, 1934, 30 x 22 , 14,1 x 10,6 cm, 1x monogrammed RD R., illustration to the novel Našim dětem, description on the reverse, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Abstraktní kompozice

    No.: 266390

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 18. 10. 2022 21:56

    serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný,

    Current price: 500 CZK (21 €)