Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 237982

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:25

    olej, plátno, 45 x 58 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 237817

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:26

    olej, karton, 48,5 x 70 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kočka

    Položka č.: 234375

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:31

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Východ slunce

    Položka č.: 237985

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:32

    pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 245703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:52

    koláž, papír, 2006, 24,5 x 21 cm, monogr. LD MZ 06, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chlapec

    Položka č.: 245805

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:19

    akvarel, pastel, papír, 1947, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zahrádkář

    Položka č.: 245741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:44

    akvarel, tuš, papír, 30,2 x 18,3 cm, sign. PD VRB (?), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:26

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 228520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:27

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věže

    Položka č.: 228837

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:33

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD, rám, č. 44/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:10

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:01

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:05

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét muže

    Položka č.: 242456

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:08

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vítání slunce (Exl JK)

    Položka č.: 242462

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:14

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    Položka č.: 242463

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:15

    ocelorytina, 5 x 3,5 cm, sign. PD jakubovski, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    Položka č.: 242465

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:17

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:19

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:21

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:22

    dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice (PF 1999)

    Položka č.: 242773

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:01

    serigrafie, 1998, 7,8 x 6,9 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Srdcová desítka (P.F.)

    Položka č.: 242844

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:13

    suchá jehla, 1997, 11 x 7,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Listy

    Položka č.: 242845

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:14

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letadlo (PF 1972)

    Položka č.: 242971

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:28

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pes

    Položka č.: 242974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:30

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:35

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:02

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:04

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Voraři

    Položka č.: 243388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:12

    dřevoryt, 32,3 x 21,3 cm, sign. PD, papírová pasparta, LN skvrna od vody a papír drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:19

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook