Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Rybník

    Položka č.: 228672

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:34

    tempera, papír, 1967, 30 x 67 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:37

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Děti

    Položka č.: 251447

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:48

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kopretiny

    Položka č.: 251448

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:49

    dřevoryt, 61 x 23 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mars

    Položka č.: 251463

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:04

    litografie, 32 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 252517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 16:57

    dřevoryt, 23,8 x 31,5 cm, značeno PD a LD pečetí, papír při okraji nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květiny a zátiší

    Položka č.: 252536

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:16

    12 x akvarel, tužka, papír, 1954, 29,5 x 20,8 cm, skicák, kroužkový blok, mírně poškozené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lední revue v Českých Budějovicích

    Položka č.: 253064

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:24

    6x akvarel, tuš, papír, 32,5 x 22,5 cm, sign. na přední straně, památeční album, zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jeden kus života

    Položka č.: 253066

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:26

    40x kresba (převážně tuš, běloba, papír), 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 253886

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:48

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horská chata

    Položka č.: 253944

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:18

    olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina s potůčkem

    Položka č.: 253943

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:19

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. LD , rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka na schodech

    Položka č.: 253922

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:20

    lept, 10 x 6,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 226853

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:51

    litografie, 1985, 10,6 x 16,5 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Satyr a víla

    Položka č.: 138337

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:52

    lept, 1996, 9,7 x 6,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 226866

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:44

    litografie, 1991, 15,8 x 22 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 221928

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:45

    běloba, papír, 24 x 16,4 cm, monogr. PD K, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:58

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:36

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, sign. PD, použito jako pohlednice, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:38

    litografie, 1961, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:40

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 227000

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:50

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:14

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:16

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:18

    litografie, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU, č. 66/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:26

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:28

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:32

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:38

    barevný lept, 19,7 x 16,3 cm, sign. PD , č. 7/102, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíru několik drobných teček hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:54

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook