Podzim

    Položka č.: 250386

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:10

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 250387

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:11

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Podzim

    Položka č.: 250388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:12

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Váza

    Položka č.: 250389

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:13

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)