Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:36

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:58

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:34

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:36

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:44

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:54

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 232965

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 19:08

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:48

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:24

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:02

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:24

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:32

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:36

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lokomotiva

    Položka č.: 250385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:34

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 251149

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:02

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 251160

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:06

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klečící

    Položka č.: 251172

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:22

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlající žena

    Položka č.: 251174

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:24

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Město

    Položka č.: 253845

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 21:16

    akvarel, uhel, běloba, papír, 1907?, 45 x 30,5 cm, sign PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Barbora

    Položka č.: 253849

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 21:26

    lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Koně

    Položka č.: 251771

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 18:52

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rotterdam

    Položka č.: 251779

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 19:00

    kombinovaná technika, papír, 44,5 x 70 cm, sign. LD nečitelně, návrh dekorací pro nezjištěný film natáčený ve filmových ateliérech Barrandov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 252043

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:44

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 252044

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:45

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zástupy šílených

    Položka č.: 252045

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:46

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ženský akt

    Položka č.: 252046

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:47

    akvarel, papír, 1977, 35 x 26 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 252047

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:48

    olej, dřevěná deska, 1957, 50 x 57 cm, monogr. PD M 57, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Letní den

    Položka č.: 252048

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:49

    olej, plátno, 38,5 x 46,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Z Itálie

    Položka č.: 252049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:50

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Prosluněná kolonáda

    Položka č.: 252050

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:51

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook