Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Holubice

    Položka č.: 245000

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:29

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 245001

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:30

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 245002

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:31

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Létající pes

    Položka č.: 245003

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:32

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 245004

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:33

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 245005

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:34

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 245006

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 14:35

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 250024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:25

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 250383

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:07

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 250384

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:08

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lokomotiva

    Položka č.: 250385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:09

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 250386

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:10

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 250387

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:11

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 250388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:12

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 250389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:13

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:00

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:18

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 20:50

    akvarel, papír, 63 x 49 cm, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pražská ulice

    Položka č.: 239075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:06

    pastel, papír, 1971, 32 x 56,5 cm, monogr. PD , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 21:34

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Myslivecká tématika

    Položka č.: 248956

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:46

    2 x olej, plátno, 42 x 27 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248957

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:48

    olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248959

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:50

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letadlo (PF 1972)

    Položka č.: 242971

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:06

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pes

    Položka č.: 242974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:10

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:18

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 242992

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:30

    tempera, tisk, papír, 28 x 20 cm, sign. PD , rám , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:32

    olej, sololit, 55,5 x 74,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:42

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:44

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook