Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:00

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 244518

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:04

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:06

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hodiny

    Položka č.: 244535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:18

    litografie, 27 x 20,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, DU nalomený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Za oknem

    Položka č.: 244536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:20

    litografie, 25 x 28,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 244542

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 20:28

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:12

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:16

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:18

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Archa

    Položka č.: 245588

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:20

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:22

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:24

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 245592

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:28

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:36

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:44

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Z Nového světa

    Položka č.: 246291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 22:00

    lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226999

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 22:28

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:42

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Setkání

    Položka č.: 237560

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:52

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rozhovor

    Položka č.: 237561

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:54

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kříž

    Položka č.: 237583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:08

    dřevoryt, 1986, 9,6 x 7,5 cm, sign. PD Pedinov 86, nalepeno na papíru, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:12

    olej, sololit, 28 x 38 cm, sign. PD, okraje desky odřeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chatrč

    Položka č.: 239012

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:54

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svíčky a jmelý

    Položka č.: 242716

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:20

    dřevoryt, 12,6 x 8 cm, sign. PD , papír přeložen do formy přání, na levé straně grafika, na pravé straně text: Příjemné svátky vánoční a mnoho zdaru v novém roce přeje Oldřich a Růža Hlavatých. , nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holoubek (PF 1941)

    Položka č.: 242765

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:44

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 23:50

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věž

    Položka č.: 249252

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:06

    pastel, papír, 27,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horská vesnice

    Položka č.: 249275

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:52

    dřevoryt, 12 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klaun (PF 1955)

    Položka č.: 249280

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:02

    lept, 1954, 9,2 x 7,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    Položka č.: 249282

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:06

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook