Podzim

    No.: 250386

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:10

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Chlapec v čapce

    No.: 250387

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:11

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Podzim

    No.: 250388

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:12

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Váza

    No.: 250389

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:13

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)