Krajina pod sněhem

    Položka č.: 179364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:23

    lept, 1924?, 19,7 x 14,6 cm, sign. PD nečitelně 24, značeno DU v desce H 48, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Smutná dívka

    Položka č.: 235637

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:24

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 21,8 x 18 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:52

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:56

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)