• Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    Položka č.: 226162

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:07

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1965)

    Zasněná dívka

    Položka č.: 226168

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:08

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    Položka č.: 226196

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:09

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena s květinami

    Položka č.: 226197

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Tři Grácie

    Položka č.: 226198

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:11

    linoryt, 14,5 x 36 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 226199

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Orest Dubay

    (1919-2005)

    Položka č.: 226214

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:13

    linořez, 1970, 9,4 x 9,4 cm, sign. LD Orest Dubay 1970, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mudrocha, M. Benky a M. Schurmanna na VŠT v Bratislavě, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SČUG Hollar a SVU Aleš

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jan Filipi?

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 226231

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:14

    lept, 22,8 x 17 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Josefa Svobody

    Položka č.: 226234

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:15

    dřevořez, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Stráž

    Položka č.: 226235

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:16

    dřevoryt, 1955, 22,2 x 15,1 cm, sign. PD M. Florian, č. 68/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Město

    Položka č.: 226238

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:17

    dřevoryt, 1967, 25,7 x 19,5 cm, sign. AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka a chlapec na louce

    Položka č.: 226239

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:18

    dřevoryt, 14,2 x 14,2 cm, sign. DU AGrmelová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí profil

    Položka č.: 226240

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:19

    dřevoryt, 1974, 15 x 9,2 cm, sign. DU AGrmelová 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    Položka č.: 226267

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:20

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    U břehu

    Položka č.: 226270

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:21

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Položka č.: 226277

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:22

    linoryt, 1973, 25,5 x 12,3 cm, sign. PD Houra 73, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Poutník na koni

    Položka č.: 226292

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:23

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Dívka a město

    Položka č.: 226293

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:24

    dřevoryt, 20 x 15 cm, sign. PD DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 226310

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Loďky na břehu

    Položka č.: 226315

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:26

    litografie, 1959, 31,9 x 44 cm, sign. PD R. Klimovič 1959, č. 112/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 226334

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:27

    mezzotinta, 30 x 21 cm, sign. PD jan Kotík, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Znamení berana

    Položka č.: 226335

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:28

    lept, 1942, 18,5 x 14,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 226345

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:29

    kolorovaná litografie, 31,1 x 23,3 cm, sign. PD VKubašta, LD značeno na kameni VKubašta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Ex Libris

    Položka č.: 226351

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:30

    mědirytina, 1923, 14,3 x 9,3 cm, sign. PD SKulhánek, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 226355

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:31

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét dámy

    Položka č.: 226356

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Lhota

    (1895-?)

    Položka č.: 226359

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:33

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:34

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Josef Liesler

    Tvář

    Položka č.: 226373

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:35

    dřevoryt, 1964, 22 x 38 cm, sign. NU Liesler 64, č. 19/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jarmila Lipenská Kolářová

    (1917-1976)

    Vodaři

    Položka č.: 226377

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:36

    dřevoryt, 1957, 29,8 x 40 cm, sign. PD J. Lipenská Kolářová 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)