Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Otto Gutfreund
(1889-1927)
Hlava
Položka č.: 281349Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:14
bronz, v. 38,8 cm, pozdější odlitek, autor byl významný sochař první poloviny 20. století - první sochař, který se zaobíral kubistickým pojetím sochy. Školení získal na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, posléze v Paříži v ateliéru A. Bourdella. Přátelil se také s A. Rodinem. Jeho tvorba byla přeruše…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Rybník u Stráže
Položka č.: 281350Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:15
olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Vlčí máky
Položka č.: 281351Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16
olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
František Sadovský
(1909-1992)
Kytice
Položka č.: 281352Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:17
olejová tempera, karton, 62 x 44 cm, sign. PD Franta Sadovský, rám, PD věnování autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
Položka č.: 281353Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 26 x 21 cm, sign. PD M. Hlobilová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Skála
(1908-2001)
Slunečnice
Položka č.: 281354Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:19
olej, lepenka, 1958, 48,5 x 38,5 cm, sign. LD K. Skála 58, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Novopacký
(1821-1908)
Krajina
Položka č.: 281355Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:20
tuš, akvarel, běloba, papír, 24 x 45 cm, sign. PD Nowopacký, rám, PD posáno (špatně čitelné), na zadní stramě štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef M. Černovický
(1906-1991)
Zima v jižních Čechách
Položka č.: 281356Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:21
olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Předjaří
Položka č.: 281357Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22
olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veno Veselý
(1879-1953)
Mlýn u potoka
Položka č.: 281358Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:23
olej, plátno, 1925, 80 x 71 cm, sign. LD Veno Veselý 1925, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soter Vonášek
(1891-1953)
Rybník
Položka č.: 281359Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:24
olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek 39, rám
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Hrad Rabí
Položka č.: 281360Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:25
olej, lepenka nalepena na plátno, 1928, 78 x 108 cm, sign. PD A. Moravec 28, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michalem Zachařem, odřený rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarník…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kostial
(1878-1943)
Malostranské náměstí
Položka č.: 281361Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:26
akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková
(1887-1969)
Džamie v Ruščuku
Položka č.: 281362Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:27
dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Protržené nebe
Položka č.: 281363Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:28
litografie, 53,5 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 44/50, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Tvář
Položka č.: 281364Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:29
litografie, 64,5 x 47 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 52/60, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 1
Položka č.: 281365Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:30
pastelka, fix, papír, 30 x 42 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, mimo kresbu pravý horní a pravý dolní roh ohnutý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 3
Položka č.: 281366Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:31
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 4
Položka č.: 281367Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:32
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 5
Položka č.: 281368Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:33
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 6
Položka č.: 281369Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:34
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 7
Položka č.: 281370Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:35
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Přání
Položka č.: 281371Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:36
fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Kalousek
(1958)
Medvěd Malíř
Položka č.: 281372Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:37
litografie, 1998, 54 x 71 cm, sign. PD Kalousek 98, č. 11/27
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Naše ekologie
Položka č.: 281373Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:38
tuš, akvarel, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, mírně ušpiněno, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Krásná země
Položka č.: 281374Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:39
tuš, akvarel, papír, 42 x 59 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
Položka č.: 281375Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:40
lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luis Icart
(1888-1950)
Dáma s kožichem
Položka č.: 281376Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:41
lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl s mečem
Položka č.: 281377Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:42
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 119, str. 153
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš
Položka č.: 281378Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:43
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 124, str. 155
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Prorok Daniel v jámě lvové
Položka č.: 281379Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:44
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 142, str. 159
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Niki de Saint Phalle
(1930-2002)
Monster
Položka č.: 281380Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:45
litografie, 1995, 64 x 104 cm, sign. PD Niki de St Phalle, rám, č. 130/250, Niki de Saint Phalle byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tvorbě často tematizovala feministic…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tom of Finland
(1920-1991)
Hasič
Položka č.: 281381Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:46
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec: Zpěv 2: Loď duší
Položka č.: 281382Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:47
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andy Warhol
(1928-1987)
Torsos
Položka č.: 281383Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:48
plakát, 150,5 x 101 cm, sign. DU Andy Warhol, rám
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andy Warhol (after)
(1928-1987)
Kimiko
Položka č.: 281384Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:49
serigrafie na papíře Stonehenge, 1981, 91,6 x 91,6 cm, nesignovaný tisk mimo edici, PD slepotiskové razítko tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andy Warhol (after)
Superman
Položka č.: 281385Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:50
serigrafie, 1981, 96,5 x 96,5 cm, rám, vzadu razítko ve výřezu Andy Warhol 1981, publisher Ronald Feldman, Fine arts, Nex York, přiložen certifikát pravosti C&P Fine Arts
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Chadima
(1923)
Zdechovice I.
Položka č.: 281386Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:51
akvarel, kombinovaná technika, papír, 1955, 18,5 x 21 cm, sign. PD Chadima, pasparta, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rožánek
(1913-1994)
Písek nad Otavou
Položka č.: 281387Vyvolávací cena: 12.800 CZK (534 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:52
tempera, papír, 41 x 28 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly
Aktuální cena: 12.800 CZK (534 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Hliněnský
(1908-1979)
Bez názvu
Položka č.: 281388Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:53
pastel, papír, 1978, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD R. Hliněnský 78, rám, významný moravský malíř, jehož dílo je charakteristické vynalézavou, intimní poezií. Ve svém výrazu je blízký Boštíkovi, s nímž paralelně dospěl k lyrice projevující se však větším vztahem ke koloristickému pojednání malby, studium …
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Istler
(1919-2000)
Frotáž
Položka č.: 281389Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:54
frotáž, 1942, 36,5 x 47 cm, sign. PD istler 42, rám, vzadu popsáno Ludvíkem Kunderou, tato práce představuje vzácnou ukázku z počátku autorovy tvorby, kdy umělec zpracovával podněty z tvorby Joana Miró i Paula Klee a pokoušel se nalézt vlastní výraz i prostřednictvím experimentu. Vzácnost díla podtr…
Aktuální cena: 135.000 CZK (5.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kafka
(1896-1973)
Principál
Položka č.: 281390Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:55
akvarel, kombinovaná technika, karton, 1960, 46,5 x 25 cm, sign. PD Kafka, rám, soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Bez názvu
Položka č.: 281391Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:56
lept, 34,5 x 22 cm, sign. PD Konůpek, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helmut Skarbina
(1888-1945)
Hudebníci
Položka č.: 281392Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:57
litografie, 41 x 31 cm, sign. PD H. Skarbina, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaro Procházka
(1886-1949)
Trhy
Položka č.: 281393Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:58
litografie, 22 x 31 cm, sign. PD Jaro Procházka, žák prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Shakespeare
Položka č.: 281394Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:59
lept, 1974, 26,8 x 15,5 cm, sign. PD Karel Demel 74, pasparta, 42/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Rozhovor
Položka č.: 281395Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:00
lept, mezzotinta, 1982, 20 x 19,9 cm, sign. PD Karel Demel 82, č. 25/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Kolotoč II
Položka č.: 281396Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:01
litografie, 2008, 66 x 35 cm, sign. PD Karel Demel 08, č. 69/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marina Richter
(1962)
My oni (Souboj)
Položka č.: 281397Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:02
litografie, 2008, 38 x 26,5 cm, sign. PD Marina Richter 2008, č. 9/55, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marina Richter
(1962)
Portrét ve vlámském klobouku
Položka č.: 281398Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03
litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO