Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Jana Brožová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1909-1987)
Slunečnice
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina z lesa
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Raisinger (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Makové pole
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:49
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Šrámek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Vršíček
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:50
olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pýcha (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1914-1988)
Ulička v Humpolci
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:51
olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svoboda (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Máky
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:52
pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Novák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Povodí řeky
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Beran (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina u moře
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:54
olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Zimnní krajina s vodní hladinou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Uherek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Novostavba spořitelny
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:57
akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Koubek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1896-1940)
Pohled na věž
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:58
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Pole s panáky obilí
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Jelínek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Stavení
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1883-?)
Potok
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1883-?)
Náves
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Pardubický zámek
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Kunětická hora
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Z lesa
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bílek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Břízy
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:07
vernis mou (měkký kryt), 1913, 33 x 30 cm, PU monogr v tisku TFŠ, rám , žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Dvě chalupy
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Cesta
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:09
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Chalupa
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Ikarky
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 16.600 CZK (692 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 16.600 CZK (692 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinové zátiší I
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinové zátiší II
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinové zátiší III
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kapoun (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1902-1963)
Srbsko
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
U moře
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO