Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Veno Veselý (Internetová aukce )
(1879-1953)
Mlýn u potoka
Položka č.: 281358Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:23
olej, plátno, 1925, 80 x 71 cm, sign. LD Veno Veselý 1925, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soter Vonášek (Internetová aukce )
(1891-1953)
Rybník
Položka č.: 281359Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:24
olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek 39, rám
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec (Internetová aukce )
(1899-1987)
Hrad Rabí
Položka č.: 281360Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:25
olej, lepenka nalepena na plátno, 1928, 78 x 108 cm, sign. PD A. Moravec 28, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michalem Zachařem, odřený rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarník…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kostial (Internetová aukce )
(1878-1943)
Malostranské náměstí
Položka č.: 281361Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:26
akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková (Internetová aukce )
(1887-1969)
Džamie v Ruščuku
Položka č.: 281362Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:27
dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý (Internetová aukce )
(1943-1998)
Protržené nebe
Položka č.: 281363Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:28
litografie, 53,5 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 44/50, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý (Internetová aukce )
(1943-1998)
Tvář
Položka č.: 281364Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:29
litografie, 64,5 x 47 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 52/60, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý (Internetová aukce )
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 1
Položka č.: 281365Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:30
pastelka, fix, papír, 30 x 42 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, mimo kresbu pravý horní a pravý dolní roh ohnutý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý (Internetová aukce )
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 3
Položka č.: 281366Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:31
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý (Internetová aukce )
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 4
Položka č.: 281367Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:32
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý (Internetová aukce )
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 5
Položka č.: 281368Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:33
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý (Internetová aukce )
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 6
Položka č.: 281369Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:34
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý (Internetová aukce )
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 7
Položka č.: 281370Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:35
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek (Internetová aukce )
(1938-2012)
Přání
Položka č.: 281371Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:36
fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Kalousek (Internetová aukce )
(1958)
Medvěd Malíř
Položka č.: 281372Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:37
litografie, 1998, 54 x 71 cm, sign. PD Kalousek 98, č. 11/27
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín (Internetová aukce )
(1941-2017)
Naše ekologie
Položka č.: 281373Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:38
tuš, akvarel, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, mírně ušpiněno, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín (Internetová aukce )
(1941-2017)
Krásná země
Položka č.: 281374Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:39
tuš, akvarel, papír, 42 x 59 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand - Jean Luigini (Internetová aukce )
(1870-1943)
Cesta v zimě
Položka č.: 281375Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:40
lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luis Icart (Internetová aukce )
(1888-1950)
Dáma s kožichem
Položka č.: 281376Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:41
lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall (Internetová aukce )
(1887-1985)
Anděl s mečem
Položka č.: 281377Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:42
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 119, str. 153
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall (Internetová aukce )
(1887-1985)
Mojžíš
Položka č.: 281378Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:43
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 124, str. 155
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall (Internetová aukce )
(1887-1985)
Prorok Daniel v jámě lvové
Položka č.: 281379Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:44
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 142, str. 159
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Niki de Saint Phalle (Internetová aukce )
(1930-2002)
Monster
Položka č.: 281380Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:45
litografie, 1995, 64 x 104 cm, sign. PD Niki de St Phalle, rám, č. 130/250, Niki de Saint Phalle byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tvorbě často tematizovala feministic…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tom of Finland (Internetová aukce )
(1920-1991)
Hasič
Položka č.: 281381Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:46
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí (Internetová aukce )
(1904-1989)
Očistec: Zpěv 2: Loď duší
Položka č.: 281382Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:47
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andy Warhol (Internetová aukce )
(1928-1987)
Torsos
Položka č.: 281383Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:48
plakát, 150,5 x 101 cm, sign. DU Andy Warhol, rám
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andy Warhol (after) (Internetová aukce )
(1928-1987)
Kimiko
Položka č.: 281384Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:49
serigrafie na papíře Stonehenge, 1981, 91,6 x 91,6 cm, nesignovaný tisk mimo edici, PD slepotiskové razítko tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andy Warhol (after) (Internetová aukce )
Superman
Položka č.: 281385Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:50
serigrafie, 1981, 96,5 x 96,5 cm, rám, vzadu razítko ve výřezu Andy Warhol 1981, publisher Ronald Feldman, Fine arts, Nex York, přiložen certifikát pravosti C&P Fine Arts
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Chadima (Internetová aukce )
(1923)
Zdechovice I.
Položka č.: 281386Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:51
akvarel, kombinovaná technika, papír, 1955, 18,5 x 21 cm, sign. PD Chadima, pasparta, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rožánek (Internetová aukce )
(1913-1994)
Písek nad Otavou
Položka č.: 281387Vyvolávací cena: 12.800 CZK (534 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:52
tempera, papír, 41 x 28 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly
Aktuální cena: 12.800 CZK (534 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO