Dražené položky

  • Josef Bureš (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1889-1969)

    Podzimní krajina s řekou

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:05

    tuš, kvaš, papír, okolo roku 1960, 42 x 58 cm, sign. PD Bureš, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobná poškození, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Konstantin Bušek (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1861-1938)

    Svatý Václav

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:06

    cín, mramor, 1906, 20,5 x 25,1 cm, sign. LD Konst. Bušek 1906, podstavec poškozen, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Isaac Celnikier (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1923-2011)

    Muži

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:07

    lept, akvatinta, 1970, 29 x 48,5 cm, sign.PD Celnikier, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloš Cicvárek (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1927-2007)

    Židle akt

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:08

    plastika, v. 125 cm, sign. vzadu Cicvárek

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Ondřej Coufal (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1979)

    Strach

    Položka č.: 571

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:09

    tužka, papír, 1991, 20,6 x 28,8 cm, sign. PD O. Coufal 28.-29.91, rám, na rámu drobné oděrky

  • Josef Čapek (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1887-1945)

    Závistivec

    Položka č.: 572

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:10

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 11,1 x 7,7 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, papír má na pravém okraji (mimo tisk) malou dírku, antiqari.at Radh…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1887-1945)

    Oslice

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:11

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 1920, 6,9 x 6,3 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:12

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 13,1 x 6 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, lehce zažloutlý papír, na pravém horním rohu nepatrně mimo tisku pokr…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1887-1945)

    Svatý František

    Položka č.: 575

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:13

    linořez, novější otisk z původní matrice, 12,5 x 8,5 cm, ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skup…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Hana Čápová (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Svatební den

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:14

    lept, 1981, 64,5 x 49 cm, sign. PD Hana Čápová 81, rám, č. 10/35, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Čepelák (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1924-2000)

    Slézy

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:15

    mezzotinta, 1983, 46,3 x 33,8 cm, sign. PD Čepelák 1983, rám, č. 18/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Eva Činčerová (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1943-2005)

    Marta (cyklus portréty)

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:16

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    (1943-2005)

    Osamělí lidé

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:17

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Ikarův pád - Let I.

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:18

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Juraj Čorňák (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Večerní krajina

    Položka č.: 581

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:19

    olej, plátno, 1974, 40,5 x 80 cm, sign. PD Čo 74, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

  • Salvador Dalí (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:20

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    Položka č.: 583

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:21

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 22: Les Prevaricateurs

    Položka č.: 584

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:22

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 585

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:23

  • Jiří David (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Pláč

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:24

    serigrafie, 2001, 41 x 29 cm, sign. PD Jiří David 2001, č. 11/25, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Údiv

    Položka č.: 587

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:25

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Nic nemá cenu !!!

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:26

    serigrafie, 2004, 45 x 31 cm, sign. PD Jiří David 2004, č. 18/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

    Výroční list 1991 klubu přátel - Nová skupina

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:27

    serigrafie, 1990, 30 x 25 cm, sign. vzadu Jiří David, č. 39/100, značeno a číslováno na zadní straně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Demel (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Šachová partie

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:28

    lept, 1987, 48,5 x 62 cm, PD K. Demel 87, rám, 88/120, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Námluvy

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:29

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

    Hudba

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:30

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Muž s kyticí

    Položka č.: 593

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:31

    Hudba

    Položka č.: 594

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:32

    lept, 1989, 13,5 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 89, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Diviš (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Houby

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:33

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Dostál (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:34

    bromostříbrná fotografie, 26,5 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)