Dražené položky

  • Vítězslav Fleissig (Muž a žena v kresbě Vítězslava Fleissiga)

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:11

    dřevoryt, 6 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1893-1955)

    Námluvy (PF 1936)

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Načeradský (Jiří Načeradský)

    Tanec

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (4.445 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:00

    olej, plátno, 2008, 83 x 120 cm, sign. DU Načeradský 2008, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 120.000 CZK (4.445 €)

    Venuše

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.223 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:01

    olej, plátno, 2011, 81 x 101 cm, PD monogr. JN 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.223 €)

    Kudlanka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.556 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:02

    olej, plátno, 2011, 59 x 79 cm, sign. PD Načeradský 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.556 €)

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:03

    olej, plátno, 2013, 81 x 80 cm, sign. PD Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:04

    olej, plátno, 2010, 80 x 100 cm, sign. 2010 PD Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.482 €)

    Biostroje

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:05

    tempera, tuš, karton, sololit, 1973, 63, 5 x 48, 5 cm, sign. LD Načeradský 1972, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    Tanec

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:06

    olej, deska, 1997, 60 x 70 cm, sign. LD Načereadský 97, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Zlatá kudlanka

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (741 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:07

    olej, plátno, 2009, 64, 5 x 80 cm, sign. PN Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 20.000 CZK (741 €)

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:08

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

    Za městem

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:09

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

    Dva muži

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:10

    kvaš, tuš, papír, 1990, 42 x 60, 5 cm, sign. LD Načeradský 90, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

    Žlutí muži

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:11

    akvarel, tuš, papír, 1993, 84 x 58 cm, sign. PD Načeradský 93, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Dva muži

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:12

    kvaš, tuš, papír, 1989, 29,6 x 42,1 cm, sign. PD Načeradský 89, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Válečník

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:13

    tempera, tuš, papír, 1992, 42,1 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Nevěstka Babylonská

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:14

    tuš, kvaš, papír, 1989, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Načeradský 89, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:15

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:16

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Trojice

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:17

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Dvojice

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:18

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

    V běhu

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:19

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Muž

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:20

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Rozhovor

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:21

    Dvě ženy

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:22

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Kudlanka

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:23

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

    Muž s drinkem a cigaretou

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 2005, 42 x 29,5 cm, sign. PN Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Návštěva

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:25

    akvarel, tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Načeradský 98, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Dirigent

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:26

    akvarel, pastel, tuš, 2004, 32 x 50 cm, sign. PD Načeradský 2004, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Devět Venuší

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:27

    akvarel, tužka, papír, 1993, 29,7 x 42 cm, sign. PD Načeradský 93, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)