-
Jitka Hilská
(1953)
V zahradě
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 80. léta, 54 x 54 cm, sign. DU J.Hilská, lišta, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Pod lampou
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jozef Švač
(1958)
Euroruleta
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, DU Švač19
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Školní výlet
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Erotický svět
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 1973, 38 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 3/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Vrata
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Bez názvu
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 15 (Cyklus LSD)
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
digitální grafika, 2003, 35 x 24,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 14 (Cyklus LSD)
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
digitální grafika, 2003, 35 x 23 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kupka
(1871-1957)
Čtyři příběhy černé a bílé
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 20,2 x 15,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
František Kyncl
(1934-2011)
Kompozice
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kvaš, uhel, papír, 1980, 29,5 x 21 cm, sign. DU F. Kyncl 80
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Malich
(1924-2019)
Bod v pozici
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, plast, 2004, 14,9 x 21 cm, sign. PD K. Malich 2004, uloženo v originálním plastovém obalu s textem od Karla Malicha, vydala Galerie Zdeněk Sklenář u příležitosti výstavy k 80. narozeninám autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Silovského, člen skupiyn Hollar, UB a Proměna
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kovanda
(1953)
V. M. s dcerou
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 42,4 x 30,4 cm, sign. PD J. Kovanda 97, č. 13/100
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Písařík
(1968)
Bílá linka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Gabriel
(1960)
Ještěrka
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 42,5 x 30,5 cm, sign. PD Gabriel, č. 13/100, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Kyjev sv. Andrij
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Nikl
(1960)
Opice
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 29,2 x 29,2 cm, sign. PD Petr Nikl 1997, rám, č. 13/100, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Herbert Bessel
(1921-2013)
Kompozice
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 49 x 29 cm, sign. PD Herbert Bessel, e.a.
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Dix
(1891-1969)
Střet v zákopech
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 23,7 x 17,3 cm, sign. PD Dix, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Schumacher
(1912-1999)
Kompozice
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
sítotisk, 73 x 59 cm, sign. PD Schumacher
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 120, str. 153. Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 125, str. 155. Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Holčička s mašlí
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Polní kytice
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květen
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Srpen
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Krasojezdkyně
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 10,6 x 6,3 cm, sign. PD Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Ilustrace k básni Fragment na rozloučenou (originální podpis Jaroslava Seiferta)
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevný lept, 17,5 x 5,3 cm, sign. DU Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Ptačí žena I
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 15 x 6,5 cm, sign. PD Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Ptačí žena II
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kolorovaný lept, 15 x 6,5 cm, sign. PD Jan Bauch, místy zašpiněný papír mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO